Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
biorę udział w #secretsanta na imgurze, moja para napisała że lubi warhammera40k, malować te figurki, trekking, 'fitness training ', swojego psa i jedzenie xD
To już prawie całkiem skompletowana paczka dla niego, myślę że jeszcze dorzucę kilka pierniczków i myślę czy coś jeszcze. Paczkę wysyłam do #niemcy są jakieś słodycze snacki które Niemcy lubią, ale nie mają u siebie?
#warhammer40k #prezent

voliereen - biorę udział w #secretsanta na imgurze, moja para napisała że lubi warham...

źródło: comment_1670582400GiLAaZEjjdpnfSuQyBNYt1.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Wiec idź na całość ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Polsce mamy szeroki wybór ciekawych słodyczy.
Niestety mieszkając w Niemczech ponad dziesięć lat nie jestem w stanie jednoznacznie powiedzieć Ci *co oni lubią*.
W zeszłym tygodniu krzywili się jak piłem barszcz czerwony z kubka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raison_detre: w zeszłym roku brałam udział w trzech świątecznych wymianach ()
@Qiudo: okurde xD myślałam właśnie o wiejskich ziemniaczkach, ale szukałam mniejszych paczkach i nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@voliereen wedlowskie ptasie mleczko bije na łeb to od milki. Tak mi mówili sąsiedzi Niemcy. Nie wiem dlaczego bardzo też lubią zupkę ser w ziołach. Tutaj nie ma takiego smaku.
  • Odpowiedz
@voliereen: Wysłałaś już? Jeśli nie, to kup ketchup premium z Pudliszek (nie żartuję) i Soplicę wiśniową, albo jeśli masz ciut większy budżet to Wiśniowskiego. Jeszcze Michałki z Hanki, Prince Polo i musztarda Roleski bardzo zasmakowały Niemcom których osobiście znam.
Ketchup brzmi głupio, sama nie wierzyłam ale za namową innego mirka przywiozłam i teraz regularnie muszę dowozić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qiudo: wgl, pytałam znajomego z Niemiec i powiedział, zeu nich żadnych cheetosów nie ma, kojarzy je tylko że Ameryka ma swoje hot flaming Cheetos
  • Odpowiedz
@voliereen: no bo to prawda, dostać je można co najwyżej w jakichś sklepach z importem rzeczy z USA w dużych miastach i stoją po 8-10 euro za paczkę dużą xD
  • Odpowiedz