Wpis z mikrobloga

siemano, potrzebuje mamie kupić laptopa do pisania opinii w ms word, czasami coś w przeglądarce i youtube w fullhd. Czy możecie mi coś konkretnego polecić z #windows i 15-17 calowym ekranem? Chociaż najlepiej jak przychodzi Wam do głowy coś 15.6 i 17 to napiszcie, porównam sobie i puszczę jej jakąś recenzję jeszcze. Budżet tak ~4-5k myślałem, jak będzie coś super to dopłacę ile będzie trzeba, chociaż nie wydaje mi się, by komputer do worda i youtuba kosztował więcej. Windows i pakiet office mogę kupić poza budżetem

#laptopy #pustulkowelaptopy #komputery #informatyka
  • 8
  • Odpowiedz
@TMBRK: jak bardzo nówka?
na allegro trafisz t15 "z nadwyżek magazynowych".
w Danii jest firma która faktycznie skupuje od Lenovo (kiedyś się nazywali dcc.dk teraz foxway) nadwyżki i potem je przepakowuje i sprzedaje za "pół ceny" - kiedyś od nich kupowałem laptopy i nie tylko, dla siebie i klientów.

zapytaj na allegro, czy komputery są objęte gwarancją lenovo, czy sprzedawcy.
jak lenovo, to pewnie od DCC czyli fajnie i poniżej 5k
  • Odpowiedz
Budżet tak ~4-5k myślałem, jak będzie coś super to dopłacę ile będzie trzeba, chociaż nie wydaje mi się, by komputer do worda i youtuba kosztował więcej.


@TMBRK: Komputer do worda i YT kupisz za 2500 zł a nie 2 x więcej.
  • Odpowiedz
@Gajwer2: widzę, że sporo siedzisz w laptokach. Podpowiesz jakbyś miał wybierać między matebookiem d16, a vivobookiem 16x z tego zestawienia to co byś brał? No i ewentualnie ideapad 5 pro 16, czy warto dopłacać pod względem jakości wykonania? Na to głównie w tym momencie zwracam uwagę
  • Odpowiedz
@TMBRK: Wszystkie 3 są nieźle wykonane, maja niezłe matryce. Pytanie czy planujesz jakieś gierki? Jeżeli tak to brałbym opcje z dedykowaną grafiką.
  • Odpowiedz