Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Państwu :)
Dzisiaj odcinek relaksacyjny w konkursie na solówki gitarowe #mirkoshredwars.

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[[Drabinka konkursowa]](https://challonge.com/pl/p1p52ndx/module?match_width_multiplier=1.2) [[Regulamin]](https://docs.google.com/document/d/1CbA_erbUYgLYVbDmqKnsTg8yEl1X5S3UbqKXv8BN-ig/edit?usp=share_link)

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
dinkum - Dzień dobry Państwu :)
Dzisiaj odcinek relaksacyjny w konkursie na solówki ...
  • 34
  • Odpowiedz
Jeden z uczestników nie dostarczył nagrania na czas, w związku z tym uruchomiliśmy nasz nowiutki, błyszczący i pachnący świeżością pomysł pod tytułem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Komisja Szredowa.
W poprzednich edycjach lucky loser to był ten, który przegrał w poprzedniej rundzie, ale stosunkowo najmniejszą % różnicą głosów. Uznaliśmy, że ten system może nie zawsze przynosić zadowalające rezultaty - w przypadku dwóch
  • Odpowiedz
@dinkum: @Dercen całkiem nieźle zagrane, ale brakowało trochę jakiegoś motywu, czy inaczej celu. Twoje solo do nikąd nie prowadziło, brzmiało bardziej jak ćwiczenie typu skala w górę i w dół. Niektórym dźwiękom zabrakło pewności. @adenosine fantastyczne frazy, no coś pięknego. Idealnie zgrało się z podkładem. Niestety stanowczo zbyt dużo przesteru. Głos na @adenosine.
  • Odpowiedz
@4517974 jak bym się przespał kilka dni z tym to bym pewnie zdjął przester(2 wzmaki zapiete) bo rzeczywiście siarzy zbyt mocno, w szczególności, w porownaniu do brzmienia Dercena, które bardzo mi się podoba. Dzięki za feedback! ()
  • Odpowiedz
Fajne frazy, ale wybór brzmienia to też część gry - drugi zawodnik zmasakrował swoje solo tym przesterem. Chyba miał być Gary Moore, a wyszło zarzynanie świniaka:/ Przez pierwsze sekundy dźwięki się zlewają w jakąś maź, dopiero po chwili w tym hałasie dało się usłyszeć, że mirek umie grać, tylko coś przekombunował z kręceniem pokrętłami. Sorry za tak negatywny feedback, ale takich rzeczy się po prostu nie robi. Pierwszego bym mógł słuchać do
  • Odpowiedz
@4517974: dzięki za komentarz, co do pewności w dźwiękach w pełni się zgadzam, tym bardziej że na cleanie wychodzą od razu wszystkie problemy z artykulacją

@33g3: mega dzięki! to akurat mój najbardziej przemyślany fragment, chciałem jak najbardziej wykorzystać zmianę harmonii w podkładzie, żeby odejść od jońskiego C :)

@adenosine: gratulacje! z czystą przyjemnością daję plusa, powodzenia dalej! :)
  • Odpowiedz
@Dercen, @adenosine dzięki za ten pojedynek :)
Do kolejnej rundy przechodzi @adenosine, gratulacje.

Przy okazji małe ogłoszenie. @bazingabob wraca do gry jako drugi lucky loser w drugiej rundzie. Obaj lucky loserzy mają czas na nagrania do końca tygodnia, więc publikacja kolejnych odcinków trochę się opóźni.
  • Odpowiedz