Wpis z mikrobloga

#ps5 #forspoken Każdemu kto preorderował to gowno (niestety są tacy) , kto po pokazach czy demoe zachwycał się tą grą należy się lepa na ryj za psucia rynku gier. To jest absolutnie najgorsza wysokobudżetowa gra jaką grałem w ostatnich latach (pomijając przypadki typu babilon fall etc.) Forspoken wygląda jakby robiło ją AI, ma absolutnie najgorsze dialogi i voice acting. Ta gra prezentuje wszystkie najgorsze cechy współczesnych gier ale dalej sprzeda się bo jest EXEM NA PLAYSTATION. Soniarze to też często sekciarze, jak widzę zachwyty nad tym kupsztalem to aż mnie mierzwi . Gracze graczom zgotowali stan branży gier. Hatfu.
BezKrakaNiePograszMakaroniarzu - #ps5 #forspoken Każdemu kto preorderował to gowno (n...

źródło: comment_1670786016Uhtr6arpIykqG32nplHbde.jpg

Pobierz
  • 25
@bizonsky No właśnie nie. Przecież w całym moim wpisie chodzi o to że Forspoken NIC nie obiecuje, nie pokazuje żadnej ambicji, wizji, potencjału. Cyberpunk przed premierą za to zapowiadal się świetnie pod każdym aspektem. Jestem w stanie prędzej zrozumieć ludzi którzy łyknęli marketing Cyberpunka niż ludzi którzy widząc materiały z Forspoken i mając teraz demo dalej chwalą tego kupsztala. To jest dla mnie niepojęte, ta gra od początku wygląda okropnie a demo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: od dawna mi się wydawało, że gra będzie sredniakiem. Tzn, na początku przy pierwszym zwiastunie miałem jakieś przebłyski, że może będzie coś z tego fajnego, ale potem z każdym kolejnym trailerem czy gameplayem uczucia były przeciwne, aż o samej grze w sumie zapomniałem. Teraz z ciekawości chyba sprawdzę to demko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Ja bym się tak nie odpalał. Mnie już od długiego czasu nie przekonywały gameplaye a demo zupełnie utwierdziło mnie w przekonaniu, że to nie dla mnie. Natomiast rozumiem, że niektórym może się ta gra podobać i absolutnie nic mi do tego. Jednocześnie mam wrażenie, że nie będzie to żaden hit sprzedażowy.
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Gra to serio taki syf, że aż ciężko się na to patrzy xD Voice acting rzeczywiście masakra. Magia może i wygląda fajnie, ale po chwili robi się nudna. Skończyłem to demo w jakieś 30 min i tylko się utwierdziłem, że nawet za free bym nie chcial w to zagrać.