Wpis z mikrobloga

@ananasowy: Jbzd to też ciekawy przypadek, dużo przeglądałem dzidę jakoś tak w 2015-2016 i już wtedy było dużo "politycznych" memów, ale poza obrazkami typu korwin krul masakruje, to jeszcze nie było tak źle, no takie korwinistyczne memy dla nastoletnich kuców, większość tę fazę przechodziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale potem to zeszło na te bardziej alt rightowe tory, wpasowujące się idealnie w pisowsko-narodową narracje lewaki złe zachód
ale potem to zeszło na te bardziej alt rightowe tory, wpasowujące się idealnie w pisowsko-narodową narracje lewaki złe zachód zły zgniły, wszystko inne niż biały hetero facet złe, w dodatku przenoszenie amerykańskich problemów i memów na nasze podwórko, no ogólnie chlew taki że nie dało sie czytać tego xD


@Pally: idealny opis, sam kiedyś wchodziłem dawno temu po "edgy" memy jako nastolatek, ale teraz jak tam wszedłem i jeszcze poczytałem komentarze
a tymczasem na głównej jak w lesie


@Pally: na mirko też, ale to wynika z tego, że takie rzeczy rzadko wydostają się w gorące, a jeżeli tak to zwykle są wyśmiewane. Tag # koronawirus w swoich starych "dobrych" czasach był opanowany (pewnie nadal jest) przez ludzi, którzy wierzyli, że "chiński katarek" został wynaleziony w laboratorium, a tak w ogóle to całą pandemię mają w tyłku (przy okazji niektórzy potrafili wypisać tam