Wpis z mikrobloga

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka

Wiecie że łykacie fejury na kilometr? Tak samo jako o ćwiczeniach wojska, i innych. @Keriks_ wrzucił fejura - posta przyciętego tak żeby wyglądało to tak jak widać w jego wpisie.

Screen bez przycięcia wygląda jak niżej i wydźwięk odpowiedzi jest zupełnie inny.
Ale zbiorowy incydent kałowy wyk0pki zaliczyły.
Pobierz
źródło: comment_1670951935bJZD8VfBHuUPpJZxmvB8k1.jpg
  • 227
@wolskiowojnie: mylisz się pan Wolski w sprawie ćwiczeń, ale to nie powód by się wszyscy tutaj nawzajem obrażali. Rozumiem świeszkowanie i memeski, ale nie nakręcajcie spirali nienawiści miedzysobą. To tylko strona ze śmiesznymi obrazkami, pretensje powinniście wyrazić pod siedzibą MON-u, KPRM albo RPO.
@wolskiowojnie: daruj sobie i nam tej żenady i #usunkonto
Miałeś swoje 5 minut, wybiłeś się na wojnie jako hipokryta, mogłeś odcinać kupony ale wolałeś się zesrać na rzadko bo tak, brawo. Przekrzykuj się teraz z wykopkami, kto wrzuca większe fejki, ty czy jakieś randomy xDDD No nie mogę, co za parodia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolskiowojnie: usuń w końcu konto.

Skończysz jak ten doktor, Grzesiowski, Grześkowski, czy jak mu tam. Na początku COVIDa łykopki brały do ust wszystko, co on wysrał, a teraz z niego się śmieją. Z Tobą będzie tak samo, więc zawczasu, usuń konto.
bo mnie wyk0pki zwyczajnie bawią. Patrząc jak łykacie fejury na temat Ukrainy, kobiet, poboru, mój itp już wiem komu wciskano polisolokaty i niekorzystne kredyty (nie dotyczy to tylko frankowiczów ale w PLN też)


@wolskiowojnie: dawaj jeszcze niżej
garnki i pościele też kupowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)