Wpis z mikrobloga

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka

Wiecie że łykacie fejury na kilometr? Tak samo jako o ćwiczeniach wojska, i innych. @Keriks_ wrzucił fejura - posta przyciętego tak żeby wyglądało to tak jak widać w jego wpisie.

Screen bez przycięcia wygląda jak niżej i wydźwięk odpowiedzi jest zupełnie inny.
Ale zbiorowy incydent kałowy wyk0pki zaliczyły.
Pobierz
źródło: comment_1670951935bJZD8VfBHuUPpJZxmvB8k1.jpg
  • 227
@wolskiowojnie: Panie Wolski, ja się rzadko udzielam na wykopie, nie interesowały mnie przepychanki między różnymi informatorami i prognostykami działań wojennych na Ukrainie, no ale nie jestem w stanie przejść obok tego postu. Skrócony screen widziałem, ale pana wrzutka z pełną treścią, absolutnie, nie zmienia wydźwięku wypowiedzi. Dalej odbieram to jako absolutny brak empatii tłumaczone obowiązkiem patriotycznym. Skoro pan prowadzi JDG to doskonałe się orientuje, że to nie jest przywilej które łaskawie
@HellboyFan: Obowiązek, który może się skończyć utratą źródła utrzymania! Gdzie, wspaniałomyślnie państwo w ogóle o tym nie pomyślało i po powrocie z "manewrów" wyciągnie łapę po swoją należność.
@playand1: A to ja najpierw zachęcam do zakupu książki mówiąc, że będzie podpis i później mówię, że to chodziło o parafkę i na końcu mówię, że to jednak autograf czy ktoś inny? xD. Widzę, że trolowanie jest dobre tylko w 1 stronę.
@Keriks_ powtórzę jeszcze raz, #!$%@? z tym wolskim. Trolowanie... No tak, TVP nie manipuluje informacją, oni tylko trolują, więc luz, nie wiem czemu ludzie się spinają o te miliardy. Jesteś na poziomie tego bagna.
bo mnie wyk0pki zwyczajnie bawią. Patrząc jak łykacie fejury na temat Ukrainy, kobiet, poboru, mój itp już wiem komu wciskano polisolokaty i niekorzystne kredyty (nie dotyczy to tylko frankowiczów ale w PLN też)


@wolskiowojnie: Oto proszę państwa poważny człowiek, pełen skromności i poszanowania swoich czytelników. W skrócie: ekspert! Być może nawet elita kraju, tworząca debatę o wojskowości w Polsce.