Wpis z mikrobloga

@Wodzigrzmot: jak sytuacja mirku? Rano dostalem zwrot na revoluta a teraz okazuje sie ze nie mam tej kasy na koncie xD napisalem do supportu revo ktory twierdzi ze sprzedawca znowu ją pobrał xD chyba bede musial robic chargeback. U Ciebie wszystko poszlo ok?
@hrumque: @Foxlifejenkins: dostalem kod, ale pobrali znowu kasę. Dostalem rano maila o odwołanym zamówieniu i refundzie, sprawdzilem saldo na revolucie, pieniadze wrocily a balans sie zgadzał. Wieczorem chcialem zaplacic za zakupy w biedrze revolutem i wyskakuje mi komunikat że nie mam wystarczajacych środków na koncie. Mysle sobie wtf, sprawdzam balans i nie ma tej kasy ktora rano zwrocili. Skontaktowalem sie z revolutem, ich support twierdzi ze sprzedawca ponownie dokonal transakcji
@Koronanona: Ty ja wcześniej już zrobiłem przelew na swoje konto bankowe, a teraz patrze w revolucie, że mam te 450zł na minusie. No ale nie widzę w historii by pobierali znowu, a z tego co się orientuje to w revolucie nie ma debetu, bo już kiedyś chcieli mi z karty pobrać to dostałem powiadomienie, ze brak środków na koncie.
@Foxlifejenkins: czyli pobrali ci kase tak samo jak mi drugi raz? Tak samo nie widze ponownej transakcji, mam tylko dwie - najpierw obciazenie a potem zwrot, ale balans konta sie nie zgadza. Rano widzialem te srodki na koncie, a teraz zniknely. Support revoluta twierdzi ze sprzedawca dokonal ponownej "offline transaction"
@Foxlifejenkins: w ogole mega dziwne bo revolut zawsze prosi o autoryzacje przed obciazeniem karty, a tutaj tego nie bylo. W FAQ pisza ze czasem takie zwroty trwaja kilka dni. Zlozylem wniosek o chargeback ehh
Dobrze ze wyplaciles ta kase wczesniej