Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill #redpill #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #wojna

Ale mnie denerwuje propaganda związana z obowiązkowymi ćwiczeniami. Najbardziej chyba mnie wkurza pogardliwa gadanina konserwatywnych boomerek typu "jeśli nie chcesz iść na ćwiczenia wojskowe / walczyć za Polskę, to nie jesteś prawdziwym mężczyzną" oraz sugerowanie, że kobiety będą takimi mężczyznami gardzić.

Przecież to jest jakiś kabaret. Bananowe przystojne oskarki zwieją z kraju jeszcze przed wybuchem ewentualnej wojny, albo ewentualniej już po wybuchu, wręczając łapówkę komu trzeba, razem ze swoimi julkami. W żadnym wypadku nie wpłynie to negatywnie na ich powodzenie. Co bardziej cyniczne julki będą się wręcz śmiać z przegrywów, co poszli ginąć na froncie zamiast "być zaradnym" i zwiać, zaś te mniej cyniczne znajdą milion wymówek na to, że przypadek ich oskarka lub tego, który im się podoba, jest wyjątkowy i on akurat miał prawo uciekać.

Kto da się nabrać na taką propagandą, temu już nic nie pomoże.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639a4fb78161f849f0374659
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
walczyć za Polskę


@AnonimoweMirkoWyznania: to manipulacja

nie będziesz ani walczył ani za Polskę

zamiast walczyć będziesz biegał po poligonie i słuchał idiotycznych rozkazów jakiegoś janusza który lizaniem dupy awansował na stanowisko gdzie niczym nauczyciel w szkole może realizować na niewinnych ludziach swój kompleks władzy

zamiast za Polskę będziesz robił to w imię wysokich podatków, korupcji, nakazów noszenia maseczek i traktowania cię przez państwo jak śmiecia, tylko dlatego bo media straszą że
@AnonimoweMirkoWyznania
Ja #!$%@?ę, przecież kobiety gardzą mężczyznami niezależnie od jakichkolwiek ćwiczeń.
Obecny system jest dla mężczyzn tak zły, że nie może być gorszy.
Gdyby mężczyzn zaczęli zabijać to byłaby to poprawa względem obecnej sytuacji, bo ci martwi mężczyźni przestaliby cierpieć.
Gdyby zaczęli zamykać do więzień, to byłaby to poprawa względem obecnej sytuacji, bo wtedy ci mężczyźni byliby mniej samotni.
Osiągneliśmy absolutne apogeum cierpienia, nie da się już cierpieć bardziej.