Wpis z mikrobloga

@fxd_: I to jest znakomita kandydatura. Mój osobisty faworyt obok Petkovicia. Gość z poważnym doświadczeniem i klubowym, i reprezentacyjnym, nie kolejny bajerant. Tylko pytanie czy w zasięgu finansowym.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lolenson1888: zgadzam się, Bento, Renard, Petkovic. Najlepsi dostępni (prócz Renarda) szkoleniowcy obecnie.

@Piotr_Rupik: Szewczenko miał wtedy ważny kontrakt z Genoą na tym poziomie i prawdopodobnie tylko dlatego zostaliśmy z Michniewiczem. Po nieudanej przygodzie w tamtym klubie Szewa może trochę obniżyć wymagania.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bartezzzz: generalnie również się tego boję, ale idąc tym kluczem ograniczamy się tylko do trenerów z dawnego bloku wschodniego... Czyli Szewczenko i Polacy, ruscy nie wchodzą w grę
  • Odpowiedz
@fxd_: Uprzedziłeś mnie z newsem! Nie wydawał mi się on realny, ale ta informacja to swoisty gamechanger! Wybranie go byłoby bardzo rozsądna decyzją.

  • Odpowiedz
@fxd_: @Lolenson1888: Zgadzam się w zupełności! Z realnych kandydatów, Renarda niestety za takiego nie uważam, to Bento i Petković są u mnie na 1 miejscu. Jeżeli nie on (ani ktoś spoza wymienianych trenerów, może wpadnie coś ciekawego), go niech biorą Bjelicę. Dobrej trener, zna środowisko, język polski i ma odpowiedni charakter.
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91: serio #!$%@? jak maja brać Szewczenke, to już lepiej, żeby gruby bajerant został i dostał po piździe. Potem będzie #!$%@?, że "przecież był trener zza granicy jak chcieliście i paczcie, #!$%@?ł!"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@000loki: problem zasadniczo jest taki, że na eliminacje euro na stołku selekcjonera może usiąść średnio rozgarnięta małpa i wprowadzi nas na główny turniej. Pozostanie Michniewicza tylko pogłębiłoby dupę w której się znajdujemy. Teraz jest perfekcyjny czas na zmianę stylu gry. I ktoś ogarnięty musi się tym zająć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@000loki: zgadzam się, jeśli mielibyśmy brać Szewczenkę to lepiej byłoby zwrócić się bezpośrednio do jego asystenta z czasów pracy w kadrze Ukrainy. To on ze swoją ekipą odpowiadali tam podobno za taktykę.
  • Odpowiedz
@fxd_: jak dla mnie ciągle bez sensu. Tu serio trzeba kogoś, kto ma doświadczenie z kadrami, doświadczenie turniejowe i jakieś sensowne sukcesy. Nie bierzmy zagraniczniaka tylko po to, żeby brać, żeby dawać dzbanom z PZPN potem wymówkę, że zagraniczny, nie znaczy lepszy.
  • Odpowiedz