Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę ta cholerna folijka w której jest pudełko z prezerwatywami musi być taka trudna do zdjęcia?

Najgorzej jak się jest w wiadomo jakiej sytuacji, gra wstępna za nami i nagle się okazuje, że trzeba otworzyć nową paczkę. Julka leży, stygnie i powoli mi wysycha, a ja się użeram z tą folijką. Presja rośnie, łapy często śliskie heh wiadomo od czego, a tego gówna się nie da zdjąć.

Czasami zazdroszczę ludziom z tagu #przegryw że nie mają w życiu takich problemów ehh

#seks #durex #prezerwatywy #zwiazki #rozowepaski #tinder #randkujzwykopem
Pobierz lab_rat - Czy naprawdę ta cholerna folijka w której jest pudełko z prezerwatywami mus...
źródło: comment_1671189737hsCBQHqvNDFXcRhtQloK74.jpg
  • 25
@lab_rat: masz gamoniu tutaj łapiesz za ząbek zaznaczony na zielono jedną ręką, a drugą łapiesz za ząbek zaznaczony na niebiesko. I teraz uwaga jednocześnie jedną rękę przybliżasz do siebie a drugą rękę od siebie oddalasz. I tak oto między ząbkami powstaje rozerwanie folii. Mam nadzieję że użyjesz tej tajemnej wiedzy teraz na każdym rodzaju opakowań stosujących ten patent.

Pobierz N.....x - @lab_rat: masz gamoniu tutaj łapiesz za ząbek zaznaczony na zielono jedną r...
źródło: comment_1671190367vow0vfZd3KebxOXmWkLVnP.jpg
@lab_rat: to na zagięciach gdzie zgrzano podważasz palcem folię i rwie się. Możesz to zrobić od razu jak kupisz i gdzieś położysz. Czasami folie takie mają metkę taką na żółty/złoty kolor zakończoną i wystarczy pociągnąć