Wpis z mikrobloga

5G w Tomaszowie. Hej #tomaszowmazowiecki, chociaż zresztą wszyscy też. Tak, Miasteczko ma już 5G. Wschodnie dzielnice mają 5G z Plusa już co najmniej od roku. Natomiast na dziś większość miasta jest jest w zasięgu 5G T–Mobile. ALE, jak w calym Kraju tak i u nas by korzystać z tej prędkości należy wykupić nieco droższą opcje. Nie są to zaporowe warunki – bo myślałem, że na początek dadzą 5G to tylko w abonamencie i to np. od stówki w górę, a tak źle nie jest – , ale też nie jest tak, że wystarczy włożyć kartę SIM do telefonu obsługujacego 5G. No nie. W T–Mobile na kartę by korzystać z 5G to jest 40 złotych, w a2mobile które chodzi na infrastukturze Plusa 45 złotych. Czyli T–Mobile zmusza do załadowania 4 dych, a2mobile pięciu. a2mobile daje 10 GB więcej.

Tutaj u nas w Miasteczku: jeśli mieszkasz na Ludwikowie lub na Białobrzegach, brałbym a2mobile. Jeśli po lewej stronie Pilicy T–Mobile na kartę.

Ponżej załączam zdjęcie ulotki którą dostałem wraz z przeniesieniem jednego z numerów do a2mobile. Wszystko oczywiście jest też na ich stronach. Nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się, że startery za 5 złotych a2mobile widziałem chyba w Żabkach. Jeśli są, to w Żabkach można już na pewno można od razu zarejestrować kartę okazując dowód osobisty.

(post z 16 grudnia 2022 r.)

#technologia #5g #telefonykomorkowe #lodzkie #polska
Pobierz Poludnik20 - 5G w Tomaszowie. Hej #tomaszowmazowiecki, chociaż zresztą wszyscy też. T...
źródło: comment_1671191298ZKONvsC377l2T9XELHZjmj.jpg
  • 1