Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się pomiędzy kupnem Keychron K8 Pro, a Q3, bluetooth nie jest czynnik decydującym ale już się naoglądałem recenzji Q3 i jest tam cały czas mowa o tzw. "pustym metalowym dźwięku" podczas pisania. Seria Q jest uważana za premium ale K8 Pro podobno jest na podobnym poziomie i jest bardziej opłacalna pod względem stosunku jakość-cena. Co byście wybrali?
#keychron #klawiatura #klawiaturamechaniczna #pcmasterrace
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Pieniądze nie grają roli, jedna rzecz mi trochę przeszkadza w K8 pro że USB jest po lewej stronie, a w Q3 jest z tyłu tj. od strony monitora, używasz K8 przez bluetooth że ci to nie przeszkadza czy przyzwyczaiłeś się do kabla?
  • Odpowiedz
@Anderus: Fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) W klawiaturach jakoś nigdy nie uważałem go za potrzebne.
Jak pieniądze nie grają roli to może zamów oba modele i wybierz lepszy z nich?
  • Odpowiedz
@Anderus: Mam dwa Keychrony K8 Pro (w tym jeden jeszcze dodatkowo wzbogaciłem o silikonowe oringi pod klawisze). Bardzo polecam, super czas działania na baterii i łatwe przełączanie Bluetooth pomiędzy 3 urządzeniami.
  • Odpowiedz
@Anderus: Jeszcze dodam, że jakbym się miał do czegoś przyczepić w tej klawiaturze to tylko do fabrycznego wygłuszenia spacji - trochę łomocze o stabilizatory. Aczkolwiek wystarczy zestaw gumeczek z allegro i jest bajka. Warto zamawiać te grubsze i cieńsze oringi. Pod zwykłe klawisze najlepsze cienkie, a pod spację mix. Ja wygłuszyłem w swojej wszystkie to jest tak cicha jak membranówka (switche mam red).
  • Odpowiedz