Wpis z mikrobloga

  • 0
@niewiemcotutajrobie problem w tym, że ja będę sobie stał przez jakiś czas, bo robie landszafty :) problem problem jest też taki, że plecak muszę kupić większy około 100l bo muszę zmieścić sprzęt foto i zamierzam łazić od schroniska do schroniska
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: Za co te 3k? W decathlonie na luzie za 1k kupisz wszystko co jest niezbedne (spodnie, buty, kurtka, bielizna, raczki). Chcesz przycebulic to idz do secondhandow, szukaj na olx to w paru stowkach sie zmiescisz. No chyba, ze od razu celujesz w marki premium to niestety, ale swoje trzeba wydac jak sie nie ma nic.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@tofu2 nie celuje ale tylko w tej marce butów jest mi wygodnie :/ a uwierz wolałbym taniej. Do tego plecak koło 100 litrów rękawiczki komin czapka i termos a w tym można się zamknąć w 500 zł.
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: jak masz upatrzony model tych butow i znasz rozmiar to szukaj uzywek na olx/allegro, czesto ludzie kupuja na jakis promocjach, zaloza raz/dwa i sprzedaja prawie nowe buty za polowe ceny
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: na pewno potrzeba Ci aż 100 L plecak? Ludzie w takich robią 2-tygodniowe wypady w dzicz, a na 1-dniowe wyjście z całym lawinowym ABC wystarczy nawet 35 L. Ja wiem, że sprzęt foto trochę zajmuje, ale może zabierasz dużo niepotrzebnych rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@PustyCzlowiek mam plecak 40 litrowy, połowa z tego to sprzęt foto. Aparat dwa obiektywy i tyle + po kieszeniach akcesoria. A w 20 litrach to zmieszczę co najwyżej softshell. No ja mówię właśnie o kilkudniowym wypadzie w góry od schroniska do schroniska. Miałem takie turne właśnie i z tym plecakiem 40 litrowym no się nie zmieściłem że wszystkim i była musiała większość rzeczy nosić
  • Odpowiedz