Wpis z mikrobloga

@Kempes: mnie najbardziej rozbawił fragment że jakby mieli pirotechnicznie wszystkie prezenty sprawdzać to popadliby w paranoje ( ͡° ͜ʖ ͡°), no tak, bo prezent zawierający granatnik nie jest wart takiego sprawdzenia
  • Odpowiedz
@Kempes: standardowe tłumaczenie karakanów, jak prokuratura chciała dobrać się posłowi Łajzie do dupy, to też szumnie ogłaszał w TVP, że "wyszedł rozkaz aby mnie zniszczyć" i "jest to największy atak na rząd po 1989 roku". Dziwne, myślałem, że najwiekszy atak na rząd to był upadek rządu J. Olszewskiego i zamach w Smoleńsku ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczujnia sama już gubi się w swoich kłamstwach.
  • Odpowiedz
@Kempes: no dobra, przyznaje się. To mi zależało na dyskredytacji tego łysego idioty. Zamieniłem głośnik BT na załadowany granatnik. Dla niepoznaki namalowałem znaczek JBL więc przyznacie, że komendant mógł się pomylić.
  • Odpowiedz
@Kempes: Koleś powinien odpowiadać za przemyt broni przez granicę, wniesienie tego na komendę oraz stworzenie zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz zagrożenia pożarowego XD. Zamiast przejść na wcześniejszą emeryturę Pis robi jeszcze wiekszą szopkę zamiast zamieść to pod dywan a gen sam siebie jeszcze bardziej kompromituje. W normalnym kraju byłaby dymisja i zarzuty Pis wybrał najgorszą opcję czyli udawanie że nic sie nie stało. To szczyt arogancji. Nie wiem co jest
domp12 - @Kempes: Koleś powinien odpowiadać za przemyt broni przez granicę, wniesieni...

źródło: comment_1671448937dJHaR6VjvDuAUvePK6UtFM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kempes: to już jest plucie nam w twarz... Polscy obywatele, zamiast chodzić na Orlen z kanistrami i nie płacić za paliwo, zamiast zamieszek i protestów, zamiast #!$%@? wywieźć gówno z sejmu na taczkach siedzi w domu i #!$%@? robi.

Ja #!$%@? hah xD gdyby nie to, że okradam ten rząd skoro mnie okradają to już dawno bym się #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Kempes: Krzywdę to on jest w stanie sobie zrobić i niestety też innym. Nic go ta sytuacja nie nauczy, zero konsekwencji. Nikt bardziej go nie zdyskredytuje, niż on sam. Ale dobrodziej z Żoliborza obroni, w zamian za dalszą ochronę na koszt państwa.
@domp12 już dawno sobie wykalkulowali, że nie trzeba dbać o wizerunek, bo żelaznego elektoratu to nie rusza. Ważne, że dają im ochłapy, a elektorat się cieszy i wybaczy wszystko.
  • Odpowiedz