Wpis z mikrobloga

Dużo broniłem Staśko czy tutaj czy na innych portalach nie widząc szerszej perspektywy. Jak kompromitowała Malika czy Nitra przy każdym kontakcie to przyklaskiwałem, Malik to ma tak zmęczony mózg, że z nim by chyba każdy wygrał dyskusje. Zgadzam się z jej wieloma poglądami, może i większościa, ale jak typowa osoba lewicy musi doszukiwać się problemów tam gdzie ich nie ma. Będzie naprawiać świat, który nie wymaga naprawy, żeby pokazać, że coś robi. Jakby Ferrari przelał 3 mln złotych na pieski i nazwał je "sierściuchami" to Staśko by zaczeła pisać, że obraża psy, że wiele z nich nie ma sierści, że się nie identyfikują jako sierściuchy. Znowu rzuciła pomówienie w eter niczego nie wytlumaczając tak samo jak z Tyborim, oczywiście nie ma za co przepraszać. Ja wierze, że ona ma dobre intencje overall, ale przegrywa z własną atencyjnością
#famemma
alverini - Dużo broniłem Staśko czy tutaj czy na innych portalach nie widząc szerszej...

źródło: comment_1671456898yQDApLI3V6UQS8pn1Cjozz.jpg

Pobierz
  • 5
@alverini: ona jest #!$%@?ęta, szuka ciągle atencji i chce być najważniejsza, tam nie chodzi o pomoc itd. Tylko i wyłącznie o zaspakajanie swojego głodnego popędu na byciu w blasku fleszy. Gardzę takimi kobietami ha tfu