Wpis z mikrobloga

A tak wykop szanował maje staśko, za walke z nitrem, choć zaczęła go #!$%@?ć, dopiero po tym jak ją olał. Z mają staśko też ciekawe, jak się skończyło pomówienie polskiej policji o gwałt, bo coś cicho o tym.
#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@mewten: Ogólnie rzecz ujmując nasze społeczeństwo jest mocno spolaryzowane - albo kogoś kochasz albo nienawidzisz. A świat tak nie działa. Dorosła osoba nie powinna mieć problemu z chwaleniem i krytykowaniem jednej osoby. Jak coś robi dobrze to można ją pochwalić i nie trzeba jej lubieć czy wspierać. Tak samo jak się kogoś lubi to czasami też trzeba potrafić skrytykować.

I nie ma w tym hipokryzji.
  • Odpowiedz
@haosek: ale to była hipokryzja z jej strony, że nagrywała z nim, mówiła, że się lubią, a kiedy z nią urwał to nagle stał się patusem. On zawsze był patusem, a kiedyś jeszcze większym więc propsowanie jej w tej sprawie jest dla mnie niezrozumiałe, można było #!$%@?ć nitra, bez chwalenia jej za to, to tak jakby propsować kogoś za #!$%@? pedofili, kto wcześniej bronił innego pedofila
  • Odpowiedz
@mewten: A to może, ja nie śledzę tych osób na tyle, żeby wiedzieć takie niuanse. Ogólnie mój komentarz to taka uwaga do tego, że dużo osób tu pisało, że wykopki to hipokryci bo popierali p. Staśko przy rzeczy "x" a przy "y" ją cisną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz