Wpis z mikrobloga

Jakby to kogoś interesowało to WRUCIŁEM!

Po ponad roku od czasu jak pojawił się formularz do weryfikacji dwuetapowej i wspaniali programiści wypoku poprawili błąd że jak się poda zły numer telefonu to nie dało się go już zmienić i SMS z kodem nigdy nie docierał. No cóż. Na wypoku jesteś jak cygan - elektryk wysokich napięć - mylisz się tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście błąd został zategowany w błyskawicznym tempie. To nie prawda że nic z wykopem nie robią. Wypok po prostu kilka lat temu osiągnął formę doskonałą - a jak wiadomo: czegoś doskonałego poprawić się nie da.
Było gorzej niż na banie. Zalogować się nie dało i musiałem lurkować ten portal w całej jego okazałości.

Cóż mogę powiedzieć... Tylko słowa proroka Stonogiasza cisną się na usta:

TO JEST DRAMAT #!$%@?, TO JEST DRAMAT


Portal od lat idzie w tym samym kierunku - na dno. Mam wrażenie że Białkov ma zamiar ostatecznie zniszczyć ten internetowy #!$%@?, ale nadal jeszcze się nie udało mimo usilnych starań jego i całej moderacji z zespołem, czy na odwrót.
Famemma - najpopularniejszym tagiem, konto orlenu niczym dawniej FaktyTVN - nietykalne, a szkoda gadać.

Nie ma już @marianbaczal Nie ma @PyraPrzeznaczenia nie ma wielu innych wartościowych mirków

Nie o taki wypok plusowałem (,)

#zalesie #gorzkiezale #mirko