Wpis z mikrobloga

Paka odebrana i rozpakowana parę godzin temu, ale teraz czas na #pokapake tej super paczuchy!
Mirek @19karol90 pozamiatał, trafiając każdym z przygotowanych prezentów, pomimo mojej ubogiej wykopowej aktywności, oraz raczej chaotycznego opisu.

Od dzisiaj już nie mam żadnej wymówki na zamawianie pizzy, pora wskoczyć na wyższy level i zacząć samemu robić placki.
Słodkości super - bardzo smakuje mi ta wersja milki, zaraz obok na podium z oreo :D
Winko powinno mi zasmakować, klasyczny Tokaj mi smakuje :D
Książka na razie z samego opisu brzmi ciekawe, mam nadzieję że uda mi się za nią zabrać jeszcze w tym roku.

Planszówka zostanie przetestowana na sylwestrze (a może we 2 z różową się uda wcześniej) który akurat organizuję u mnie, będzie miła odmiana do Cards Against Humanity :D

I oczywiście creme de la creme - autorska księga Pepe, która mignęła już wcześniej na #wykopaka i już wtedy przykuła moją uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spora selekcja zarówno tych rare jak i bardziej pospolitych żabek (sporo widzę po raz pierwszy!)

Każdemu życzę takiego super mikołaja jak @19karol90. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i wesołych świąt!

#wykopaka
Pobierz Greviz - Paka odebrana i rozpakowana parę godzin temu, ale teraz czas na #pokapake te...
źródło: comment_167165990131H7PLzf2qf6Okx4XeqtrO.jpg
  • 10