Wpis z mikrobloga

jak wygląda sytuacja z oddawaniem krwi i pracą? Dostaje się dzień wolny, czy po prostu ja pracuję w takim januszeksie że tego nie honorują? Ew. czy jakbym oddał krew i zadzwonił do lekarza to dostałbym dzień wolny? #pytanie
  • 15
@mikeeho: @A_R_P: a jest to traktowane jako jaki dzień wolny? Chorobowe, urlop czy bezpłatny? Bo chciałem oddawać krew, i gadałem o tym z koleżanką w pracy, a ta mi rzuciła tekstem że ona oddawała ale nasza firma nie honoruje, i o ile nie chcę poświęcać swojego urlopu na to to nie ma sensu
@cybulion: ogólnie januszex fest, każą ludziom odrabiać dni w które mieli chorobowe jeżeli np w ten dzień cały zakład miał wolne np z braku produkcji. #!$%@?ę zrobię jak tylko różowa znajdzie sobie nową pracę i zrobię prawko, bo to śmieszne co robią
@mikeeho: i co mi to da, że będę musiała na gwałt szukać nowej roboty? w praktyce, gdy ma się zobowiązania finansowe itd to nie jest takie hop siup sobie zgłosić kogoś. chyba że ktoś ma zapędy masochistyczne i lubi potem #!$%@?ą atmosferę w pracy

zmienię robotę i tyle, ale w swoim czasie i na swoich warunkach
@mikeeho: u mnie tworzy się związek zawodowy, to może od nowego roku zajdą jakieś zmiany. Ogólnie to uznałem że będę chodził oddawać krew tak często jak mogę, żeby trochę napsuć krwi w januszeksie i przy okazji zrobić dobry uczynek( ͡° ͜ʖ ͡°)