Wpis z mikrobloga

Brałem już udział w akcji robienia sobie prezentów na wykopie, ale ostatni raz było to jeszcze w ramach wykopoczty. To moja pierwsza edycja wykopaki.

Dziękuję bardzo @kurazjajami, bo spisałeś rewelacyjnie. Nie mogłeś trafić lepiej z doborem prezentów ()

List jest 10/10, bez problemu mogłem go rozczytać :)

Wiesz, że zastanawiałem się ostatnio nad zakupem akurat tego setu Lego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo spodobała mi się figurka Vulture, zakup jednak postanowiłem odłożyć do nowego roku, a tu taka niespodzianka. Marzenia się spełniają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Podobnie jak Ty, lubię pograć ze znajomymi w różne gry Dobble, Rummikub, czy What do You Meme. Ale nie miałem okazji jeszcze zagrać w Uno, więc to będzie nowe, ciekawe doświadczenie. Zabiorę karty na najbliższe spotkanie, by je przetestować ( ͡ ͜ʖ ͡)

W tym roku byłem w Bieszczadach, dwa lata temu zwiedziłem Lubelszczyznę. Może w 2023 spróbuje uderzyć w okolice Przemyśla. Przewodnik na pewno mi w tym pomoże :)


#wykopaka #pokapake #wykopoczta #chwalesie #lego
Pobierz robin_caraway - Brałem już udział w akcji robienia sobie prezentów na wykopie, ale os...
źródło: comment_1671731629fMpFLCVlc2kfebSsLH7my2.jpg
  • 1