Wpis z mikrobloga

Nie wiem kurde jak to jest że giganci technologiczni są warci wiecej niż pół polski z mieszkańcami a od 2015 roku ich usługi zmieniają się tylko na gorsze.
YouTube- należy do Googla a wyszukiwarka nie działa, nie da się tam słuchać muzyki bo w kółko to samo proponuje, a na koniec jeszcze włączy jakiś filmik dedykowany trzylatkom z ciężkim debilizmem, zresztą google też się #!$%@?ło. Pokażę ci 3 strony stron sponsorowanych, po 5 linków do jednej strony bo tak.
Google maps- albo jedziesz trasą jaka akurat im się spodobała albo samo przełączy na nią jak akurat nie patrzysz, przy okazji masz przejechać przez tył plebanii w jakiejś wiosce, chyba #!$%@? za karę
Windows zrzyna z Linuxa, jeden plus że głośniki działają
Producenci gier- no może i grafika się nie zmieniła od 2015 roku z modami, ale za to patche do gier zaczęły ważyć po 70 giga, zresztą kup produkt w kawałkach bo dlc
#technologia #gooogle #zalesie
  • 8
@ArekMaupa: Wyceny są rzeczywiście dość mocno odjechane w kosmos, zwłaszcza jeśli zdać sobie sprawę z tego, że większa część przychodów tych technologicznych gigantów pochodzi z czegoś, co jest tylko cyfrowym odpowiednikiem sieci bilbordów reklamowych, nawalonych wszędzie gdzie tylko się możesz udać.
@Tajch: No ale dlaczego w 2014 były reklamy wszędzie gdzie się da, ale jak se wyklikalem w nawigacji konkretną trasę to mnie nią prowadziło zamiast trzymać w Nowym Sączu przez 45 minut krążąc po centrum bo jak nie wyjedziemy na A4 to się google dosłownie zesra w tej Kalifornii.
No i jeszcze taki Facebook, w #!$%@? więcej by miał o mnie danych do sprzedania jakbym wchodząc na niego miał info o
@ArekMaupa: Mam dokładnie to samo.

Naszą nadzieją jest OpenAI, w którym zada się pytanie i uzyska konkretną odpowiedź.

Przykładowo: czy najbliższa niedziela jest handlowa?
OpenAI: Nie.

A w Google? Tak jak piszesz, 3 strony stron ze sponsorowanym shitem, wchodzisz na nie to ci rozwali telefon ilością reklam, autoodtwarzanymi filmikami gdzie też jest reklama na początku, strona skacze przez 10 sekund bo wczytują się reklamy, a na końcu jest galeria zdjęć.

Na