Wpis z mikrobloga

- Szanowne Państwo. Już zaraz zbliża się następny dzień. Dziś jeszcze mamy wtorek, ale już zbliża się środa. Dziś mamy 18, ale zaraz 19 2018 rok grudnia. I chcem dla was złożyć najserdeczniejsze życzenia, które płyną z moich ust dla was. Dla was - od tego człowieka męczennika, który naprawdę męczy się, tak jak Chrystus Król Zbawiciel....
- O CHOLLLERA!
- ...męczył się, ale umarł za nasze grzechy i zmartwychwstał. Z martwych powstał. A teraz zbliża się Boże Nrodzenie. Boże Narodzenie - będziemy się łamać opłatkiem, że Bóg się narodził....
- A TY WIESZ CO TO JEST?
- ...Pan Jezus, Chrystus król zbawiciel świata, który naprawdę zasiadł po prawicy ojca, syna jedynego i króluje na wieki wieków amen. I szanowne państwo kochani, tak....
- WYRZUĆ MNIE Z CHATY!
- ...będzie Wigilia, będzie Boże Narodzenie, będziemy obchodzić te święta, ale dla mnie będzie święta ciężkie....
- O CHOLLLERA!
...ciężkie będą święta.
- JUŻ ILE RAZY MOGĘ SŁUCHAĆ TO?
- ...dlatego, że szanowne państwo, nie mam przyjaciela, nie miałem...
- O! SŁYSZELIŚCIE?
- ...tylko miałem przyjaciela jednego...
- JESTEŚ DLA MNIE, TAK POWIEDZIAŁEŚ, TO JESTEŚ GORSZY OD PSA.
-...moja ukochana rodzinka była. Położyli się do grobu pańskiego.
-O, DOBRZE!
- ....Tak jak Pana Jezusa położyli....
- O!
- ...ubiczowali, ukrzyżowali.
- TO ZDEJMĘ TE KAMERY.
- I położyli kamień.
- SŁYSZELIŚCIE LUDZIE?
- Bo teraz pomniczki stawiają z kamienia. Tak jak na Króla Chrystusa. Tak na Boga.
- JEB... O, NA BOGA! PLUĆ!
- I pod kamieniami leżą nasze ciała, nieżywe....
-TWOJĄ CHWAŁĘ. PLUĆ.
- Bo ciało nie stawi, nie wstanie.
- A NA CIEBIE KAŻDY BĘDZIE PLUŁ.
- Ale przyjdzie dla wszystkich Bóg. Będzie Pan Jezus, Matka Boska. Będą te trzy osoby święte sądzić, żywych i umarłych. I będą wypisane na waszych główkach wszystkich grzechy. A wtedy człowiek weźmie swoje każde lusterko i zobaczy, co jest wypisane na czole i jakie grzechy. I się zawstydzi się trochę. Szanowne państwo kochani. Chcę zakończyć tymi słowami. Proszę, nie wyzywać człowieka, bo tak nieładnie. Tak jest grzech śmiertelny. Który naprawdę, naprawdę popełniacie, żeby było dla was ciężko. Czy chcecie kochani, zapytam was, pokutować na tamtym świecie? Chyba nie. Chyba nie. I szanowne państwo. Ja bardzo was proszę o poprawę, o poprawę, żeby dla was tam jak odejdziecie na tamten świat, że wy byliście inny ludzie. Że wy byliście inny ludzie, niegrzeszni, nie pokutowaliście tam, tylko poszliście - wam życzę z całego serca - wasze dusze poszli do nieba. Do nieba, do Boga Ojca, Pana Jezusa, który jest twócą nieba i ziemi. Amen.

#kononowicz #swieta #transkrypcjeboze
Artok - - Szanowne Państwo. Już zaraz zbliża się następny dzień. Dziś jeszcze mamy wt...
  • 1