Wpis z mikrobloga

@michalasp a jak myślisz, Franio np się dzielił z Lizą czy Medusa z tymi z team x? No nie bo to jego kanał byl, jego zasięgi itd, przecież Ferrariemu nawet za plecak się pewnie nie zwróciło (7k zapłacił), dodatkowo co najmniej 2 tyle wywalil na masazystki
  • Odpowiedz
@michalasp ale przecież napisałem Ci, że żeby streamować musiał kupić plecak za który dał 7k, drugie tyle dał na masazystki, przecież z donate się nie zwróciło mu nawet za plecak, ten hajs z donate na kontent przecież idzie, nie dla niego, on sam za plecak zapłacił i on płaci za masazystki, baseny, stroje
  • Odpowiedz
@michalasp: No tak średnio bo on kupił plecak od razu na lotnisku i mówił że będzie streamował zanim doleciał natan to on siedzial tam kupę czasu a zaczął dopiero odpalać live jak pojawił się natan więc sam by i tak nic nie robił wiec powinien dzielić się z nimi
  • Odpowiedz
@Fredi_merkury co ty #!$%@? XDD przecież takiego plecaka nie można kupić na lotnisku, streamować zaczął dopiero jak Natan przyleciał bo Natan mu ten plecak przywiózł z Polski od Ryana (gość od plecaków, robił plecak meduzie, franiowi, Szymonowi, Dubielowi itd)
  • Odpowiedz
@Fredi_merkury nie, mówił, że kupił na lotnisku GIMBALA i, że może coś ponagrywa z treningow, ty wiesz w ogóle co to gimbal?XDD kocham jak ktoś nie ma pojęcia na dany temat, ale #!$%@? swoje wywody xd

FERRARI - "kupiłem gimbala na lotnisku w Dubaju"
Ty - "mówił, że kupił na lotnisku kamerkę do irl i będą streamy z miasta" XDDD
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: No jeden #!$%@? gimbala
Kupił do live albo do odcinków i nic nie nagrywał kumasz czy jesteś takim psem broniącym tego idioty ze cokolwiek zrobi to wylizesz mu jaja? Sam nic nie robił a miał do tego możliwości. Bez natana by nic nie zrobił wiec niech dzieli mamonę
  • Odpowiedz
@Fredi_merkury: jesteś odklejony xdd, pierw farmazonisz, ze kupił już plecak na lotnisku, a, że streamować dopiero zaczął jak Natan przyleciał - wyjaśniłem Ci, że nie masz racji bo plecak właśnie dopiero Natan mu przywiózł, #!$%@?łeś fikołek logiczny pisząc, że sprzęt do irl kupił na lotnisku i o tym powiedział, wytłumaczyłem Ci, że nie kupił żadnego sprzętu do irl na lotnisku tylko gimbala, a ty dalej w zaparte XD
  • Odpowiedz