Wpis z mikrobloga

Błędnym myśleniem większości facetów jest to że uważają że kobiety pragną jedynie przystojnych i bogatych.. TO NIEPRAWDA. One chcą zadbanych i zaradnych mężczyzn. Ta drobna różnica otwiera masę nowych możliwości. Te warunki może spełnić każdy kto nie jest śmierdzącym leniem #przegryw #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1671970365mI9I3V0SUfUNLTJbU8E29L.jpg
  • 27
Już widzę jak ta świnka wiąże się z zadbanym murarzem.


@7160: nie jest specjalnie ladna nawet :D znam takie pary - pracownik fizyczny i ladna laska. Gosc z otyloscia i bardzo fajna dziewczyna. Wyglad nie ma takiego znaczenia - to generalnie bardzo fajna wymowka dla wszelkich odrzutkow spolecznych - zwalic wine na cos na co sie nie ma wplywu i pora na cs-a ;D
@Mistrszzz: Mam dla ciebie biznes - bierzesz konto jakiegos przegrywa na badoo, czy tinderze - podszywając się pod niego umawiasz z kilkoma świnkami i kasujesz 100 zł za spotkanie. Dziennie umówisz 3-4 świnki. Matematykę pozostawiam tobie.
@Vedar starać się dla tzipy. No panie xD rozumiem kiedy coś zaiskrzy i szmaciura nie leci na hajsy ani za pomocą pierwotnych instynktow i z tego coś wychodzi bo działają jak ludzie którzy panują nad zwierzęcymi odruchami ale #!$%@?, #!$%@? żeby mieć cycki na jakąś część życia to przesada. Trzeba się szanować a nie tyrać dla baby
@7160: znam pełno par, gdzie facet jest w związku z ładną dziewczyną i oboje mają jakieś zwykle fizyczne prace. Przestańcie przesadzać w drugą stronę xD. Pieniądze do pewnego stopnia nie mają aż takiego znaczenia. Co innego sam status społeczny, nie spodziewanym się, by prawniczka zainteresowała się tym mitycznym murarzem, nawet jakby zarabiała tylko tylle co on. Z drugiej strony w odwrotnej sytuacji, takie coś też zdarza się rzadko.
@7160: ale co ty chcesz udowodnic? bo nie do kocna rozumiem - chcesz zaprzeczac faktom, ze wystarczy nie byc emocjonalnym dnem i da sie znalezc kobiete?

na zywo jest i tak znacznie latwiej niz przez tindera. Nie interesuje mnie ani troche twoje zdanie na ten temat :P ja z faktami nie dyskutuje