Wpis z mikrobloga

Muszę zweryfikować na nowo swoje marzenia o wycieczce do stanów Xd


@Vanderwill: stany to kraj wiekszy niz cala EU a zalezy jak mierzyc ale blisko do calej Europy. Oczywiscie ze sa miejsca jak na filmie, ale masz tez mnostwo pieknych.
Protip - im stan bardziej "czerwony" tym mniej takich rzeczy
  • Odpowiedz
@Vanderwill moim marzeniem też jest się tam wybrać, teraz nie ma czasu bo robota, dzieci. Za 10 lat jak przejdę na emeryturę to zabieram żonę i się wybiorę. Tak jak piszą inni. Są miejsca piękne nie tylko takie co na filmie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ znam kogoś, kto był kiedyś w stanach i powiedział mi trochę o tym państwie. Do któregokolwiek miasta nie polecisz, to jest syf i brud oraz bezdomni, tylko z rożnym natężeniem. Te ciekawe miejsca niestety są przysłonięte przez te widoki bezdomnych i smród uryny.
  • Odpowiedz
@Vanderwill: W USA bylam w zaledwie paru miejscowosciach przy okazji wyjazdow sluzbowych, wiec nie moge sie wypowiedziec o calym kraju. To co zauwazylam w stanie Nowy Jork, to duzy urok malych miejscowosci. Ludzie bardzo dobrze, ze soba zyja. Dbaja o wspolne dobro, zyja lokalnymi wydarzeniami. Wazna jest dla nich lokalna druzyna sportowa, lokalne jezioro na ktorym organizuja regaty, festiwale z udzialem niszowych lokalnych zespolow. Superwazny jest przystrzyzony trawnik :D tak jak
  • Odpowiedz
Muszę zweryfikować na nowo swoje marzenia o wycieczce do stanów Xd


@Vanderwill: Stany to przede wszystkim natura. Miasta są ok ale nie są to najważniejsze wspomnienia.
Z tych których byłem najlepsze to:
Vegas
San Diego
Los Angeles
Nowy Jork(tylko dlatego że znałem miejsca z filmów)
Pozostałe jak np Chickago to strata czasu wjeżdżać nawet.
  • Odpowiedz
Protip - im stan bardziej "czerwony" tym mniej takich rzeczy


@yhbgrobdoivbvwamsv: Im stan bardziej czerwony tym wieksza jest to dziura w ktorej nic nie ma do zwiedzania i malo kto mieszka poza biednymi redneckami xD
W Krakowie tez ilosciowo wiecej cpunow niz na glebokim Podlasiu, zgadnij co jest wieksza atrakcja turystyczna xD
  • Odpowiedz