Wpis z mikrobloga

Nolte, RUST i te obok RTVeuroAGD na Bielanach jak mikolaj sypnal sianka a ty lubisz byc skasowany dobrze choc towar pewnie dobrej jakosci. Ale pytanie, ogladasz to co zamawiasz chyba, ostatnio babka pewna oglada moja kuchnie i mowi ze ona bedzie miec mniejsza a ja pytam za ile? 30k u Janusza. Takze kupujcie u kardzieja a gwarancja do bramy, przed pandemia z blatami chyba mnie wyszlo <15k 100% szuflad i z 7-8m
@Wychwalany: Jedź do Ikea pooglądać rozwiązania, możesz się umówić na projektowanie to Ci zrobią przykładowy projekt. Możesz też sam sobie wyklikać w ich toolu na stronie, da Ci to jakieś rozeznanie ile szafek wejdzie Ci do kuchni, jaki układ Ci pasuje. Jak chcesz potem zamówić to u stolarza to możesz pokazać mu taki rysunek to zawsze jakis punkt wyjścia. Ja wziąłem finalnie kuchnię z Ikea plus blat z Juana na wymiar
@krash: koles obok ma od takiego Janusza "z polecenia" ma mu poprawki zrobic juz od 2 lat, ciagle nie ma po drodze. IKEA nie ma lakierowanych ale ma dosc fajne pokryte folia, brac bez wyciecia bo slabo to wyglada a i otwiera sie dosc nei fajnie i rynna na brud (dotyczy kazdego producenta). Nie wiem ile moja kuchnia dzis u IKEA, ile trzymaja projekt w systemie? Obawiam sie ze tez bym
@Wychwalany: aha pisalem kiedys a teraz zapomnialem, Momax na bielanach! Do IKEA i tak jedziesz masz obok, jakosc wydawala nam sie "na oko" lepsza, czasami jakies promki robia - zbadac, tam wielkiego ruchu nie ma wiec szybko zalatwisz sprawe. NIE IGNORUJ MOMAX. W IKEA blaty drogie byly kiedys a Juan robi szybciej i bez ceregieli. Kuchnie montowalem sam bo kiedys ikea chciala 3500, zajelo nam to z miesiac bo jestem
@krash granit to pewnie wartość tych mebli i nie jest to badziewie tylko średnia półka w cenie do przeżycia. Kamień zimny ciężki i drogi jak cholera choć plusy też są. Momax tylko na oko oceniam a co masz przeciwko nim?
@krash na pewno to nie jest nic kosmicznego ale już ceny mają wysokie a reklamacje będą wyzwaniem. Zależy od kuchni czy jednak trzeba na wymiar wszystko i tylko od kogoś poleconego przez osoby znajome nam
Polecam jak mirki wyżej zrobić w IKEA. Robiłam u stolarza i wziął kupę kasy, a nie do końca jestem zadowolona. Za te pieniądze co mu zapłaciłam to w IKEA miałabym wszystkie fajerwerki. Znajomi porobili w IKEA i dla mnie nie widać różnicy, tym bardziej, że masz tam kupę konfiguracji i różnych opcji. Do tego oni mają dedykowane takie zmyślne rzeczy. Teraz np. zrobiłabym sobie wysuwaną szafkę na ekspres. A zamiast tego mam
@Nadia_: dokladnie tak, minusy IKEA poza jakims tam ograniczniem np nie mam po sufit ale za to mam blende (identyczna jak front) 8cm u gory (tragedii nie ma a mozna i pod sufit robic ale ze slupkiem by sie nie zgralo) mam jeszcze szklane poleczki, zawiasy mozna moze i kupic taniej na wolnym rynku bo to blum po prostu. Otwieracz kubla w taniej niz to samo na allegro czy w hurtowni.