Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nadia_

Nadia_

Dołączył 12 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8261
  • Znaleziska 6065
  • Mikroblog 2196
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 9

2782

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16 godz. i 43 min temu
  • 379
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
Nadia_
Nadia_ 6 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 7
Potem dziwią się, że szpitale nie funkcjonują. Koleś sprawuje dwa kierownicze stanowiska i prowadzi swoją prywatną praktykę. Niby jak to możliwe. Przecież to fikcyjne zatrudnienie po to aby ciągnąć na legalu kasę z publicznych pieniędzy. A do tego mając swoją prywatną praktykę, wiadomo, że wciska się pacjentów na operację jak przyjdą na prywatną konsultację.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

29

Absurdy BRYTYJSKIEJ służby zdrowia

Absurdy BRYTYJSKIEJ służby zdrowia

Boli cię kolano? Paracetamol. Boli cię głowa? Paracetamol. Czekasz na wizytę od czasów panowania królowej Wiktorii? Paracetamol. W dzisiejszej Herbatce z Bekonem zaglądamy do świata brytyjskiej służby zdrowia, gdzie czas płynie inaczej, kolejki mają własny kod pocztowy, a paracetamol bywa przedstawi

Ginoles
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 14:15:47
  • 10
  • #
    angla
  • #
    zdrowie
Nadia_
Nadia_ 22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@bachus: u mnie w domu to chyba jakiś ewenement bo my nie mamy paracetamolu. Ogólnie niczego nie mieliśmy. Pamiętam, że "szafka" z lekami to była taka mała saszetka z plastrami. Całe życie jeździłam z rodzicami pod namiot i potem na kamper. Kleszcze sami sobie wyciągaliśmy, jeden drugiemu. Całkiem niedawno odkryliśmy jakieś druty na komary co się pali i komary nie żrą, chociaż właściwie to od wielu lat już nie gryzą,
mirko_anonim
mirko_anonim
wczoraj, 12:14:55
  • 0
✨️ Jak wybrać swoje pierwsze auto do jazdy po mieście? Ⓘ
Szukam pierwszego samochodu do jazdy po mieście. Najlepiej coś w miarę nowego. Mogę zapłacić więcej, ale mieć auto na lata. Na początku chciałam kupić auto w okolicach 50k PLN, ale widzę, że w tej cenie nie ma żadnych "młodych" aut. Jako że nie znam się na samochodach, bo nigdy się tym nie interesowałam, kupowanie z takich miejsc jak Toyota Pewne Auto, to
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 23 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: za 50k to bym próbowała jakąś Toyote kupić nową w salonie. Na pewno nie szła bym w używkę. W salonie dają duże rabaty jak przychodzi Klient z gotówką.
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@everybodykombinerki: to ja miałam szybką akcję, wchodzimy, oglądamy, mówimy, że mamy gotówę i dzisiaj chcemy kupić auto. I co nam mogą zaproponować. W sumie utargowałam 15k z ceny auta, które było wystawione w salonie. I to auto jeździ z nami już 8 lat i pewnie jeszcze pojeździmy z 3 lata nim. Jedyne co robimy z nim to lejemy w niego paliwo, resztę robią w serwisie.
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 23 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@moja-walka: Kia Venga, nowa kupiona za 54 k kupiona gdzieś w 2018/2019 r. nie pamiętam dokładnie. Najlepiej pójść do salonu i oglądać auta wystawione w salonie. Na nich są duże obniżki. Ekspertem nie jestem bo ja jestem z tych ludzi co wstają od kompa, mówią idziemy po auto. Sprawdzają najbliższy salon KIA i wchodzą kupują i wychodzą. W innym salonie nie byłam, nigdzie bo i po co. Tak samo kupiłam
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
wczoraj, 07:07:38
  • 981
Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Trzeba mieć IQ wyso...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 23 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@kondor_20_zglos_sie: ona pewnie nawet nie ogarnia o co ludzie się srają, no kurdę przyjechała sobie do pracy pindży się, rozkłada sobie łóżeczko, śpi i jeszcze kasiorę za to bierze. No co za tempa dzida. Pamiętam, że jak mieliśmy dyżur w robocie to szefowa pilnowała czy ktoś siedzi dokładnie tyle czasu ile ma w grafiku. Masz siedzieć o żadnym spaniu czy przeglądaniu tik toków nie było mowy. Nikt nawet nie pomyślał
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
przedwczoraj, 23:29:26
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ wczoraj, 06:43:00 via Wykop
  • 3
@Ddedden: Rocznik lata 90. Praktycznie wszystkie moje koleżanki i ja mamy po 1-2 dzieci. Co ciekawe, jedne mają dzieci już nastoletnie, inne prowadzą dzieci do komunii a kolejne mają malutkie dzieci 1-2 letnie. Rozstrzał wieku tych dzieci jest ogromny. Zauważyłam też, że dużo dzieci rodzą kobiety tak 30/35+ a i wcale nie rzadkie są przypadki np. pierwszego dziecka w wieku 38 lat. Dużo zależy od tego kiedy poznały odpowiedniego faceta.
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ wczoraj, 09:58:17 via Wykop
  • 2
@WaltherW: ciężko jest rodzic dzieci w środowisku w którym i kobiety i mężczyźni tobą pogardzają. Mężczyzna ci wypomina, że przecież masz macierzyński i 800 + a bezdzietna koleżanka patrzy na ciebie z góry "bo ona takich problemów nie ma i po co sobie to robić". Więc w tym kraju na prawdę ciężko rodzi się i wychowuje dzieci.
Więc niby masz te dzieci a każdy wali w ciebie na zasadzie, że
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
przedwczoraj, 18:06:07
  • 783
Dziewczyna na wykopie *istnieje*
Spermiage:
#mecz #bekazpodludzi #heheszki
emerald-city - Dziewczyna na wykopie *istnieje*
Spermiage: 
#mecz #bekazpodludzi #heh...

źródło: 1000001069

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ wczoraj, 05:47:52 via Wykop
  • 0
@emerald-city: niestety, z takimi tu żyjemy. A jeszcze nie pokazała co tam na pw wysyłają.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
przedwczoraj, 07:42:45
  • 489
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!

Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
codziennaKasia - Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? ...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ wczoraj, 05:30:05 via Wykop
  • 0
@codziennaKasia: bo ludzie na fb to chyba są po jakiś specjalnych kursach, albo to ruskie boty. Sama już nie wiem, ale poziom dyskusji jest tragiczny. Ostatnio taki podobny temat wyświetlił mi się z łazienkami, co tam ludzie nie wymyślali, jakieś łazienki za 50k w bloku. No powaliło. Chyba złoty sedes.
Na fb to każdy Polak w pałacu mieszka, a jak oglądasz mieszkania na sprzedaż, to aż dziw, że ludzie za
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 12.06.2026, 08:55:01
  • 0
Pytanie do fanów Wiedzmina 3. Mam nabite w wieśku 190h, gram w Wieśka jak ja to nazywam (w wielu uniwersach). W obecnym uniwersum zrobiłam wszystkie questy z podstawki + dodatki i na sam koniec wzięłam się za zbieranie kart w Gwinta i grę. (wcześniej robiłam to równolegle z zadaniami i nie miałam tego problemu, teraz wiem, żeby nigdy tak nie robić!) Wiele postaci nie żyje albo sobie odeszły i w sumie Redzi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_
Autor
12.06.2026, 17:28:55 via Wykop
  • 0
@jackieboy: jak masz niezakończone czyli otwarte to chyba lepiej bo gdzieś kieruje cie znacznik
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
Autor
przedwczoraj, 18:32:10 via Wykop
  • 1
@jackieboy: @Bredko: udało mi się rozwiązać problem z tą kartą Gauntera O’Dima. Po zakończeniu wszystkich misji oraz tej z Sezamie otwórz się, kartę można kupić u sprzedawcy - Kupiec (cyrk pod Carsten) https://wiedzmin.fandom.com/wiki/Kupiec_(cyrk_pod_Carsten)
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
Autor
przedwczoraj, 18:45:14 via Wykop
  • 1
@Bredko: zadanie wyświetlało mi się w Cudownym Przewodniku po Gwincie jako karta niezdobyta. (Mam wgranego dodatkowego moda, który pokazuje mi gdzie brakuje kart) i jak tylko kupiłam tą kartę Gauntera O’Dima z przewodnika też zniknęła ta pozycja. Zostały rozgrywki: (przy czym nie trzeba zrobić wszystkich, one obejmują dany rodzaj kart, więc jak się coś wygra to znika ok 5 pozycji, już jestem na prawde blisko) Najważniejsze, że znikła ta karta
Nadia_ - @Bredko: zadanie wyświetlało mi się w Cudownym Przewodniku po Gwincie jako k...

źródło: c4e7b585-450e-4668-9ad3-590e5ef6cfdf

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 12:59:15
  • 0
✨️ Oszustwa na OLX: Jak sobie z nimi radzić? Ⓘ
Halo olx! oszukują! jest tu ktoś z supportu? Bo sprawa idzie do UOKIK, widać pracujecie na kolejną kare.
Mechanizm oszustwa: darmowe rzeczy do oddania, ludzie nie odbierają a tylko wysyłają ciągłe zapytania/przekładają co godzinę odbiór.
Rozwiązanie: przycisk przy ogłoszeniu darmowym: chcę odebrać - następuje podanie adresu i czas 24h na odbiór. Sprzedający zatwierdza ze klient był. Jak klienta nie będzie, traci reputacje na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ przedwczoraj, 13:27:38 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: łooo Panie darmowe rzeczy na olx to proszenie się o kłopoty. Ja wszystko co ma jakąś wartość i żal mi wywalić wystawiam po 10 -20 PLN i ludzie zawsze przychodzą. A jak leżą te rzeczy za długo to idą na śmietnik. Zazwyczaj tego samego dnia znikają.
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
przedwczoraj, 09:32:44
  • 15
#from

taka by wystarczyła
onepnch - #from

taka by wystarczyła

źródło: FROM_S4E01_Julia-Doyle-1014x570

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ przedwczoraj, 09:59:07 via Wykop
  • 2
@onepnch: jak to stary dziad przebrany, bleee
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
przedwczoraj, 09:43:25
  • 0
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
#dieta #sport #zdrowie #chudnijzwykopem #odchudzanie #medycyna
aa-aa - (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
#dieta #sport #zdrowie #chudnijzwy...

źródło: 1000005003

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ przedwczoraj, 09:51:10 via Wykop
  • 1
@aa-aa: widać, że coś tam ćwiczysz. 2 x w tygodniu basen i rowerem do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
encart30
encart30
encart30
12.06.2026, 04:09:54
  • 450
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 12.06.2026, 09:35:53 via Wykop
  • 1
@encart30: to właśnie był ten szok kulturowy, kiedy rano przeszłam się na Nadodrze i wstąpiłam do żabki. Byłam 5 w kolejce i jedyna, która nie kupiła alkoholu. Nawet jakaś baba kupowała a-----l. (stara żulerka) mimo wszystko chłopy same się wykańczają a potem olaboga, kobity żyją dłużej. Ale żeby nie było że u mnie tak kolorowo, to jak przechodzę do przedszkola przez takie krzaki to tam leżą puste małpki. (blisko żabki)
  • Odpowiedz

517

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

Na szczęście Polaków stać! Co prawda na Gran Canaria hotel 4* all inclusive z basenami jest dużo taniej ale za to pogoda lepsza.

login-znaki-alfanumeryczne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.06.2026, 17:14:14
  • 216
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    urlop
  • #
    turystyka
Nadia_
Nadia_ 12.06.2026, 09:22:54 via Wykop
  • -1
Takie pitolenie, ja tam jestem ciekawym człowiekiem, więc może kiedyś się wybiorę zobaczyć. W sumie byłam w kilku hotelach gdzie za nocleg płaciliśmy 1000 PLN za dwie osoby (Szklarska/Karpacz/Międzyzdroje) i zawsze było fajnie. Teraz jestem na takim etapie życia, że wyjazdy rozciągam do granic możliwości np. 3 tygodnie/ miesiąc. Ale gdybym miała jechać na 4 dni to bardzo chętnie taki krótki wypad. Przecież nie muszę w Gołębiewskim siedzieć 3 tygodnie. Ja z
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wybryk_natury
wybryk_natury
10.06.2026, 11:49:34
  • 796
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3786

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 11.06.2026, 07:56:01 via Wykop
  • 1
@Hadolf_Itler: aparat od rodziców ? A co to. Moi jak usłyszeli, że trzeba kupić szynę za 300 PLN, która może nie zadziałać to powiedzieli, a to nie szkoda kasy jak nie zadziała. XD Mi matka wszystkie zęby zakleiła amalgamatami "bo kiedyś sobie wymienisz" jak pójdziesz do pracy. Nie muszę mówić ile czasu i kasy i ból kosztowała mnie wymiana wszystkich amalgamatów, a przez ta szczękę co mi tej szyny nie
  • Odpowiedz
darknightttt
darknightttt
10.06.2026, 13:05:12
  • 2149
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 10.06.2026, 13:19:13 via Wykop
  • 119
@darknightttt: u mnie też było śmiesznie zapis na badanie "echo serca płodu".
-Dzień Dobry, potrzebuję zapisać się na badanie echo serca płodu, rodzę w marcu.
-najbliższy termin mamy na maj
-na maj nie może być bo rodzę w marcu
-mamy w maju, zapisać Panią czy nie
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 11.06.2026, 06:34:04 via Wykop
  • 1
@sinpetuhi: tutaj masz 1000 % racji i sama mam dzieci i mogę śmiało powiedzieć, chodzi tylko o wygodę. Wraz z pojawieniem się dzieci, wydatki skoczyły x 4 (opłaty za żłobki i przedszkole, nawet w państwowym się płaci, jedzenie, szczepionki dodatkowe, lekarze, leki, i jasne dużo można zrobić na NFZ, ale z dzieckiem jak coś się dzieje to robisz badanie na cito, u nas dodatkowo jedno dziecko potrzebowało terapii kaskowej koszt
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 11.06.2026, 07:45:06 via Wykop
  • 2
@projektant_doktorant: co do wydatków to nie chcę się nad tym rozwodzić bo każdy ma inny "próg bólu" i inne kryteria.

Wydatki skoczyły x 4 ale byliśmy na to przygotowani i w sumie nie wiem gdzie te pieniądze wcześniej były. My po prostu ich nie wydawaliśmy tyle. Zawsze z mężem mieliśmy dosyć duże dochody i ale małe wydatki. Teraz już mam takie postanowienie, ze jak będę znowu miała trochę czasu dla
  • Odpowiedz

698

Rowerzysta, który popchnął i przewrócił seniorkę, usłyszał zarzuty

Rowerzysta, który popchnął i przewrócił seniorkę, usłyszał zarzuty

Grożą mu trzy lata pierdzenia w pasiak

mieszalniapasz
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 10.06.2026, 17:53:03
  • 205
  • #
    rower
  • #
    pedalarz
  • #
    kolarz
  • #
    cyklista
  • #
    seniorka
Nadia_
Nadia_ 11.06.2026, 05:47:39 via Wykop
  • 3
@Milegodniawszystkim: ale ścieżka w mieście jest do poruszania się względnie sprawnie po mieście, trzeba hamować, zatrzymywać się na czerwonym świetle i uważać na wchodzących na ścieżkę ludzi. Jak ktoś chce z---------ć to niech wskakuje na jakąś traskę VELO i jazda. One bardziej są budowane pod większą rekreację i jesteś w stanie robić długie odcinki bez hamowania.
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
10.06.2026, 04:24:59
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 10.06.2026, 10:15:47 via Wykop
  • 9
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: bardzo smutna historia, dlatego mnie nie ruszają stare baby czy tam dziady pozostawione same sobie bez opieki rodziny. Dobrych ludzi rodzina nigdy nie zostawi. A tacy psychopaci potrafią się świetnie maskować, przy obcych to płaczą, że rodzina zostawiła, wnuki nie odwiedzają, że one takie dobre serce oddały. Podziwiam, że wam się chce opiekować babcią. Nie rozumiem tylko po co ty sobie i chłopakowi robisz to co robisz ? Nie
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 10.06.2026, 10:25:05 via Wykop
  • 22
@dannykay: ale czemu ty to robisz ? W dupie masz własną żonę i dzieciaki i bardziej zależy ci na jakiejś starej babie co was wyzywa ? Ludzie to nienormalni są. Jeszcze jeździć do baby 3 x dziennie bo babie zimno. Jak baba nie potrafi docenić co to ciepłe mieszkanie to niech pomarznie sobie kilka dni. Ja też jestem empatyczna i na prawdę nie mam oporów nad bezinteresowną pomocą, ale zastanów
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_ 10.06.2026, 12:02:00 via Wykop
  • 6
@dannykay: dalej nie rozumiem dlaczego twoja żona w wysokiej ciąży miałaby jeździć do babci, która wyzywa ją od k---w. Ciężko to zrozumieć. Czytałam, że z dziadkiem sprawa szybko się wyjaśniła. No, ale co zrobisz. Piszesz o myśleniu, ale to właśnie ciebie ciężko do niego zmusić. Nie wiem, uwikłany jesteś w jakąś chorą relację (twoja żona trochę też). To nie jest tak, że inni ludzie na głowie mają zmartwienia tylko jak
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
09.06.2026, 10:18:52
  • 481
Jako, że nie mam pracy od 3 msc, wysyłam CV już wszędzie

Byłem dziś w kołchozie na produkcji. S----------m po 2h

Wolę k---a w śmieciach grzebać, przecież to co tam sie dzieje to inny świat. Upał, duszno, smród plastiku, hałas i wszystko robisz na akord jak najszybciej. Chcesz do toalety iść, to musisz zasygnalizować i ktoś za ciebie na linie musi wskoczyć. Najczęściej to brygadzista, który miał być na sali żeby zobaczyć jak ktoś
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_ 10.06.2026, 09:55:39 via Wykop
  • 4
@Isouwa: mam podobne przemyślenia, natomiast mój mąż namawia mnie na życie w takiej właśnie Koziej Dupie. Jemu łatwiej, bo on ma full zdalną, może raz by musiał w tygodniu pojawić się w pracy. Branża to IT, więc cały czas nastawiony jest na pracę zdalną. Ja natomiast pracuję w centrali banku jak można łatwo się domyśleć w Koziej Dupie nie ma żadnej centrali, niczego. Jedyne na co można liczyć to jakiś
  • Odpowiedz

337

Wysyp e-melin w Warszawie po prohobicji

W ciągu tygodnia od wprowadzenia w całej Warszawie nocnej prohibicji sieć zasypały oferty, sprzedaży alkoholu z dowozem

andbatros
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 08:27:23
  • 168
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    prohibicja
  • #
    alkohol
  • #
    trzaskowski
Nadia_
Nadia_ 10.06.2026, 06:21:36 via Wykop
  • -3
Ja to jestem chyba żyłą, serio ktoś kupuje a-----l z dostawą po to aby przepłacić ? Przecież oni sobie doliczają ekstra za każdą butelkę plus za sam dowóz w nocy pod drzwi. To jakieś luksusowe usługi dla alkusów, nie wiem jak bardzo trzeba chcieć alkoholu żeby sobie coś kupić w tej formie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Wyrd bið ful aræd

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking