Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ddedden
Ddedden

Ddedden

Dołączył 1 tydz. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 176
  • Znaleziska 56
  • Mikroblog 120
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

623

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

#patologia

PiersiowkaPelnaZiol
z
boop.pl
dodany: 10 godz. i 54 min temu
  • 138
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    imigranci
Ddedden
Ddedden
Ddedden 10 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 23
@motvik: aha, spoko nie ma tematu, bo Polacy też tak robią.(-‸ლ)
kankes
kankes
kankes
15 godz. i 3 min temu
  • 318
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@kankes: toyotke trzeba mieć? Myslalem, że uważają to za dziadowe i nadal
Must have to beema, czy inna audica.
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
12 godz. i 35 min temu
  • 16
Dlatego też niezmiernie bawiło mnie to łkanie nad tymi „kontraktami na odbudowę Ukrainy”. Nigdy i przy żadnym rządzie byśmy tych kontraktów nie dostali, po prostu ludzie muszą zrozumieć, że dla Ukrainy jesteśmy regionalnym konkurentem i nie jest im na rękę żeby nas wzmacniać. Oczywiście obiektywnie rzecz biorąc, to zwykłe marzenia ściętej głowy i fantasmagorie, ale u ukrainskiej elity politycznej żyją własnym życiem. W ostatnich dekadach uciekliśmy Ukrainie, ale w gruncie rzeczy jesteśmy
stanleymorison - Dlatego też niezmiernie bawiło mnie to łkanie nad tymi „kontraktami ...

źródło: IMG_7870

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@galicjanin: jak ładnie można nazwać patusa, łobuziak
  • Odpowiedz

49

Prezydent Nawrocki o kryzysie męskości i kryzysie demograficznym

Prezydent Nawrocki o kryzysie męskości i kryzysie demograficznym

"Mężczyzna jest od tego, żeby rozwiązywać problemy i nie wahać się, czy założyć rodzinę. [...] Nie zastanawiałem się, czy rodzina mi się opłaci, po prostu chciałem mieć zonę i dzieci. Uważałem to za swój obowiązek."

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: 11 godz. i 56 min temu
  • 44
  • #
    demografia
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 25
W wieku 20 lat robił doktorat?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta
ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta
ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta
wczoraj, 09:48:17
  • 1
aż sie oplułem, zajebisty atut xd
#heheszki #nieruchomosci
ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta - aż sie oplułem, zajebisty atut xd
#heheszki #nieru...

źródło: xddd

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta: a to już dawno takie kwiatki były.
  • Odpowiedz
maciss
maciss
wczoraj, 12:01:20
  • 1
Jak ktoś ma mieszkanie na poddaszu, to tak nie do końca jakby miał mieszkanie, porównywalnie jakby mieszkał w przerobionej piwnicy.

#nieruchomosci #mieszkanie #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@maciss: suszarni lub strychu
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
wczoraj, 13:45:01
  • 4
Kto takie szeregi kupuje? 72 metry? 60 metrów "ogródka"? Cena prawie 9k/metr i to jeszcze w Olsztynie. Na górze pokoiki po 9 metrów i 11 metrów sypialnia.....to już lepiej w bloku siedzieć, niż przenosić się na osiedle domków jednorodzinnych i samemu siedzieć w czymś takim
#nieruchomosci #olsztyn #szeregowka
Zopyross - Kto takie szeregi kupuje? 72 metry? 60 metrów "ogródka"? Cena prawie 9k/me...

źródło: gto

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Zopyross: trochę mniejszy blok, sąsiadów masz tylko z boku, nikogo z góry i dołu.
  • Odpowiedz
DawCioS
DawCioS
wczoraj, 16:22:57
  • 0
Siema,
Mam pytanko do speców z wykopa,
Chce przedłużyć taras o 2m a z prawej dostawić kolejne 2m aby zrobić duży prostokąt, niestety nie mogę się zagłębić za bardzo w ziemię z racji tego, że pode mną jest garaż, i rozkminilem żeby zrobić coś takiego włóknina > kamyczki>płyty chodnikowe>wsporniki regulowane>lewary>deski, myślicie że to jest dobra opcja czy lepiej postawić obok jakiś najprostszy podsypka+płyty tarasowej i elo koniec tematu chce pergole zamontować co
DawCioS - Siema, 
Mam pytanko do speców z wykopa,
Chce przedłużyć taras o 2m  a z pra...

źródło: 1000010605

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 1
@DawCioS: toć tu jeszcze jeden blok wejdzie
  • Odpowiedz
GigaWykopek
GigaWykopek
GigaWykopek
wczoraj, 19:43:23
  • 7
Ciekawi mnie dlaczego w Polsce nie przyjęły się hotele kapsułowe. Przecież taki polak po pracy za najniższą krajową potrzebuje tylko miejsca do mycia się i spania.
#nieruchomosci
GigaWykopek - Ciekawi mnie dlaczego w Polsce nie przyjęły się hotele kapsułowe. Przec...

źródło: klatka dla polaka

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 11 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@GigaWykopek: i tka by kosztowały miesięcznie tyle co wypłata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13 godz. i 7 min temu
  • 3
#szczecin #nieruchomosci
no cóż xd
WscieklyIRozjuszonyManlet - #szczecin #nieruchomosci
no cóż xd

źródło: {EB16858C-9948-41D4-B45A-D70804B1591A}

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 12 godz. temu via Wykop
  • 0
@rdestowiec_ostrokonczysty: okazja biereeee
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12 godz. i 4 min temu
  • 419
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.

Władza miała info i to ignorowała. Serio XD

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Czoso - Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie ty...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 12 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 79
@Czoso: no ale co ma nie ignorować. Przez tyle lat było dobrze i nagle jakiś jeden społeczniak się pojawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
17 godz. i 53 min temu
  • 737
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 13 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@PROponujek: no jest prosta i każdy może kopnąć piłkę. I gdyby nie ta kontuzja… oj synek…
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
19 godz. i 47 min temu
  • 1315
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 13 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@h1tm4n1500: jakie spółdzielnia ma możliwości w takiej sprawie?
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
wczoraj, 13:52:14
  • 200
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@MagicznyMariusz: milenialsi nie wyglądają już młodo, można się oszukiwać, ale po co.
  • Odpowiedz

292

Ukrainiec groził Karolowi Nawrockiemu. Polski streamer przesłuchany

Ukrainiec groził Karolowi Nawrockiemu. Polski streamer przesłuchany

Polski streamer o pseudonimie Grendy rozmawiał z mężczyzną, który przedstawiał się jako obywatel Ukrainy. Powiedział wprost, że Karol Nawrocki jest na jego liście osób, których chciałby się pozbyć.

deZZed
z
boop.pl
dodany: 19.06.2026, 10:08:25
  • 31
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
  • #
    prezydent
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:47:37 via Wykop
  • -7
@velmar: tutaj to same ruskie onuce.
W cale wykop.ua nie jest opanowany przez propagandę ukraińska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:48:01 via Wykop
  • -12
@Cecebumbum: tyle to nie. Gieroje muszą być tutaj.
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:48:57 via Wykop
  • -4
@kjungst: nie, po prostu opanowują fora, czyli nastroje społeczne, socjotechnikaz

952

Psy ze strzelnicy zagryzły kierowcę. Teraz szukają im nowy domów.

Pokaż treści 18+

Psy ze strzelnicy zagryzły kierowcę. Teraz szukają im nowy domów.

Psy już wcześniej były agresywne. Zaatakowały kobietę, która spacerowała po lesie z córką. Później dotkliwie pogryzły młodego mężczyznę i odgryzły mu uszy. "Część dokumentów zaginęła" tłumaczy prokurator Ewa Antonowicz.

Casuel
z
fakt.pl
dodany: 19.06.2026, 20:06:03
  • 147
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    prawo
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polska
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:43:26 via Wykop
  • 1
Hmm, ciekawi mnie tylko co bardziej święte w naszym kraju, psy czy samochodziarze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dlugijohn
dlugijohn
19.06.2026, 12:44:12
  • 15
Ale jaja, okazuje sie, ze winnym za okradanie sluzby zdrowia przez aktywnego czlonka i radnego KO, 29-letniego lekarza, ktory przygotowal pokoik dla partyjnych VIPow jest oczywiscie PIS.

Wszystko sie teraz uklada w jedna logiczna calosc. Mam nadzieje, ze Tusk w koncu oderwie od koryta tych wrednych pisowcow ktorzy rzadza nieprzerwanie juz 10 lat i w koncu zrobi z tym porzadek.

#lekarz100k #bekazpisu #afera #konowalposting
dlugijohn - Ale jaja, okazuje sie, ze winnym za okradanie sluzby zdrowia przez aktywn...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 12:58:32 via Wykop
  • 1
@dlugijohn: jakby nie patrzeć uczył się za PiSu, czyli wina PiSu( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
19.06.2026, 12:17:02
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 12:34:17 via Wykop
  • 2
@Henson_: założyłeś rodzinę i masz czas „dla siebie”?
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
18.06.2026, 21:13:09
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 19.06.2026, 12:10:35 via Wykop
  • 0
@Famine: Ale akurat zakrył i nie wiadomo jaki ma
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Dominik

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking