Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś wie dlaczego nigdzie nie ma rozszerzenia na 6 osób do podstawowej wersji catan? Wycofali, czy jak? Jest w 2 sklepach, ale.... za 250zł xD
#catan
  • 8
  • Odpowiedz
@dawid110d: jest w 11 empikach, ale najbliższy 100km ode mnie xD znalazłem na amazon, można kupić, ale wyślą jak towar będzie dostępny. Tak zrobiłem.

A co do żeglarzy... nie pocieszyłeś mnie, bo też chciałem kupić xD
  • Odpowiedz
@Krmtzzz: właśnie kupuje grę na prezent. Osobiście mam dodatek 5-6 osób kupiony jak był po 70 zł ;) Ale na prezent kupiłem po prostu inną wersję językową. Na płytkach itak nie ma napisów. A koszty budowy można postawić między graczy.

Na amazonie: Devir - Catan, gra planszowa - rozszerzenie dla 5 i 6 graczy (BGCATAN56)
  • Odpowiedz
@Mr_kiss: zamówiłem z polskiego amazonu, była za 80zł, tymczasowy brak towaru i powiadomią o terminie wkrótce. Jak nie wyślą do końca stycznia to zapewne też kupię w innej wersji językowej.
  • Odpowiedz
@Krmtzzz: a ja robię dedykowane kostki do Catan + dodatek mały ;-) Wkurzała mnie zbyt duża losowość w grze - zmieniłem zasady i teraz się gra duuuużo lepiej. Rozegrane z 10 partyjek i każdemu się podoba. Nie ma już sytuaci, że jeden się rozwija, a reszta bieduje. Będę sprzedawał na allegro i olx :D

Dziwne nie mogę dodawać zdjęć...
  • Odpowiedz