Wpis z mikrobloga

@Gzyro: Aurora to jakaś odmiana? Ja psychozę po buchach tez łapie, ale już dużo mniej niż kiedyś. Trzeba ułożyć sobie w głowie a potem już tak nas trip po mj nie meczy, a przynajmniej u mnie tak działa.
@duzeelobenc: Coś La confidental ona jest z apteki.U mnie też poukładane w głowie mam, ale paranoję po mj złapałem.
A we wrześniu tego jeszcze nie było.
Nie demonizuje mj, ale to nie dla mnie ewidentnie.
@Gzyro: Czaje, ja psychoz nie mam już bardzo często, ale na tyle mam już doświadczenia z tym, ze umiem ogarniać już te psychozę jak wjeżdża na głowę, mówię do siebie i się uspokajam. Chociaż czasem jak mam taka odklejke i się po prostu w niej zatracam.
@duzeelobenc: Ale nie żałuję, chociaż parę spraw sobie przemyślałem, co nie jest dziwne bo to psychodelik, no ale nie dla mnie.
Długo mnie trzymało bo od 17 do jakoś prawie 24.
@Gzyro: IMO zaburzanie swojego organizmu takimi lekami jeszcze w dawkach kilku opakowan na trip na pewno mogą wpłynąć negatywnie na działanie innych rzeczy jak MJ. Innymi słowy wg mnie rozjebujesz sobie psychike więc może być dziurawa na wpływ np jarania. Sam prócz walenia po kablach i wąchania kleju to grzałem chyba wszystko i MJ potęgowało psychozy jedynie gdy byłem w ciągu np amfy. Na dzień dzisiejszy jestem cukrzykiem dzięki moim zabawom
@Gzyro: Nie zauważysz czegoś takiego czy Ci zaszkodzi czy nie jak coś bierzesz i tym bardziej jak jest to coś uzależniającego bo podświadomie będziesz tego "bronił". Ale na dłuższą metę... Ja odradzam choć znajomi na tym się pięknie bawili. Cieszę się, że miałem zawsze rzyg-tripy zanim klepa weszła bo to mnie mocno do tego zniechęciło a znajomi latali z dawką 40+ tabsów potem przeskoczyli na kode i teraz siedza w piwnicy