Wpis z mikrobloga

@donpoldonier123: Ja mam ten z zestawem z antena zewnętrzna. Korzystam z zasięgu LTE, bo mam lepsze prędkości przy pobieraniu 250-330Mbps. Nadajnik nie jest jakoś super obciążony, ale w ciągu dnia potrafi przyciąć do 200Mbps. Ping w granicach 30ms
  • Odpowiedz
@donpoldonier123: ja bym najpierw spróbował z internetowym starterem T-Mobile i zobaczył jakie będziesz miał transfery na telefonie. O ile antena zewnętrzna/router 5G jest świetny, to router do domu jest mocno średni i ja podpiąłem swojego starego TP-Linka.
  • Odpowiedz
@donpoldonier123: ja mam, przesiadłem się z radiowego od lokalnego dostawcy. Mam ofertę z limitem prędkości 90mb/s bez anteny. Przeważnie w dzień jest te 60mbs, od wieczora trzyma 90-100mbs. Ale to wszystko zależy od obciążeń Twojego konkretnego nadajnika. Pingi w granicach 27-35. Pracowe VPN ani razu się nie zrywały z czym miałem problem na radiowym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McOsh: który router masz na myśli? Interesuje mnie ten zestaw do 5g z antena zewnętrzna i routerem, to ten wymieniales? Zastanawiam się czy router ogarnie parter i piętro w domu?
  • Odpowiedz
@Markinsoneks: Mam ten z antena zewnętrzna. Wymieniłem router wewnętrzny, bo były problemy z kompatybilnością z tv oraz zasięg był taki sobie. Mam duży dom i grube ściany, wiec ciezko mi powiedzieć czy da rade pokryć. Ja zrobiłem sieć mesh
  • Odpowiedz