Wpis z mikrobloga

Wiadomo coś na temat relacji Piotra z matką? W sensie te zdjęcia z otwarcia salonu są conajmniej dziwne. Kilka lat później Piotrek po prostu wyjechał za granice i słuch o nim od tak zaginął?
#iwonawieczorek
  • 28
@Jowo: Takie przypuszczenia moje: IW została pobita tydzień przed zdarzeniem przez "kolegów" Patryka G. Jeśli przyjać iż Patryk G. zna sprawców badz to całe towarzysto to możliwe iż stwierdził że nie ma sensu z nimi zadzierać znajac ich znajomości w policji, może maja coś na Patryka G. lub nie miałby życia w 3miescie. Ja jeszcze posunąłbym się dalej, wydaje mi sie że Patryk mogł przybliżyć matce kto mogł za tym stać,
@No_0ne: To raczej fakt kolego:

"W czasie powrotu doszło do jakiegoś nieporozumienia, które Iwona opisywała, dzwoniąc do różnych osób, o 5 rano. Dzwoniła do różnych kolegów (...) Żaliła się, że została pobita w parku Regana. Zadzwoniła między innymi do swojego byłego chłopaka, Piotrka. Chory związek. Oni byli strasznie zazdrośni o siebie.(...) Kłócili się non stop. (...) "
@hmmmmn: może wyolbrzymiła pod wpływem emocji, ale pewnie doszło do jakiegos zdarzenia może ktoś ja uderzyl, gdzieś czytałam ze wmieszała się w spine między typami