Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was porównywał ze sobą Mancera Cedrat Boise z Mancera Intense Cedrat Boise?

Ciułam grosze na flakon, ale nie wiem jak duża jest różnica między jednym a drugim... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzięki Mirkowi @pershing1001 jestem po testach wersji Intense. Perfumy zbierają giga dobre recenzje w otoczeniu, dlatego zastanawiam się czy oszczędność w tym konkretnym przypadku ma sens.

#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
@polakrobak123: jak dla mnie klasyczne Cedrat Boise jest przyjemniejsze, bardziej owocowe na początku. O wersji Intense usłyszałem, że pachnie jak popielniczka na domówce (klasyczne też, ale mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@odjutraodwyk: @WilkSyty: a jak mielibyście ocenić parametry w stosunku do wypowiedzi kolegi wyżej? Głowię się czy odłożyć sobie cierpliwie na flakon Intense, czy może szukać dużej odlewki od kogoś. W sumie jeżeli czyta ten wpis jakiś posiadacz, to jestem chętny na odlanie lub flakon z ubytkiem :D
  • Odpowiedz
@polakrobak123: ja w sumie używam tylko na siłownię, a po treningu mało który zapachu się na mnie trzyma. Mam jeden flakon z Notino i jeden zdekodowany tester z elnino, albo eglamour. Mogę odstąpić jeden dowolny za 280 zł(wydaje mi się, że parametry takie same). Obu użyłem kilka razy to ubytek pewnie około 2 ml, czyli zostało jakieś 118/120 ml
  • Odpowiedz