Wpis z mikrobloga

Bardzo mi sie podoba jak @xxxzzz bardzo chce żebyście "przestali ufać zaorskiemu" ale jest zaorany przez zwykłą matematyke i rzuca sie z pianą w mordzie jak prawdziwy polak któremu sie przypomni ile zarabia :D moi kochani Polacy! :**

Więc tak
-zaorski kupil za 22 miliony pln apartament #504
-z dotacji (z waszych podatków) przytulil przez lata z 2-3 bańki (Andel policzy lepiej)
-WCISNĄŁ LUDZIOM BEZUŻYTECZNE TOKENY (jakby cokolwiek w tym waszym gównianym krypto marzycieloidiotów było użyteczne :D)
-ze zmuszania ludzi do zakupu jego tokenów zarobił tylko z 8baniek ???
-co najlepsze na poolu na uniswapie jest 10 baniek - ??? - cud? okradł ludzi ale ludzie mają wiecej??
-na spadkach krytpo podczas krachu luny zarobił 44 miliony złotych :D**

Samo to, to ponad 66 milionów złotych, a od marca 2020 było jeszcze kolejne 130 milionów. :)

Przeżyjmy to jeszcze raz - zamykanie 10mln usd zysków na krypto :)

#gielda #zaorski
Lomoijj - Bardzo mi sie podoba jak @xxxzzz bardzo chce żebyście "przestali ufać zaors...
  • 6
  • Odpowiedz
-co najlepsze na poolu na uniswapie jest 10 baniek - ??? - cud? okradł ludzi ale ludzie mają wiecej??


@Lomoijj: wiesz, że w sprawie chodzi o hazard za czyjąś kasę?

a od marca 2020 było jeszcze kolejne 130 milionów.


@Lomoijj: tak? Pokazał PIT-38? Albo wynik na tym koncie na Aliorze od np 1 stycznia 2015? Bo jakoś zawsze ustawia zakres bardzo wąski. Ciekawe dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡
x.....z - > -co najlepsze na poolu na uniswapie jest 10 baniek - ??? - cud? okradł lu...
  • Odpowiedz
Jak za czyjąś kasę jak sam pisałeś że to token personalny? To nie są pieniądze inwestorów tylko zaorskiego i może #!$%@?ć je jak tylko chce.

No to powiedz skąd miał pieniądze na złotą44???
-Z bigsb nie bo pieniądze są na poolu.
-Z dotacji nie bo to ledwie 3 banki a Złota kosztowała 22 Bańki.
-Z prowadzenia działalności gospodarczej? Nasprzedawał konserw na 22 miliony?

No skąd???

A #!$%@? runów i trejdow 20 razy
  • Odpowiedz
8runow w dupe, miliony strat, wig20 strata 5 baniek i do tego kupił sobie mieszkanie za 22 banki. Powiedz mi skąd miał pieniążki. Nie wiem #!$%@? wymyśl kolejną polacką teorie po prostu bo awansujesz na debila nawet większego niż wuwuzela I ten fetyszysta vabun
  • Odpowiedz
Powiedz mi skąd miał pieniążki.


@Lomoijj: dobre pytanie. Niech Zaor pokaże statment, jak to wymagał od innych. PIT-38 od 2015 i wszystko będzie jasne. Inaczej będzie farmazonem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo na razie z KRS wiemy, że traci na forex, a zarabia na #!$%@? tokenów sekcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz