Wpis z mikrobloga

JAK ZAŁOŻYĆ MIKROBLOG PLUS.
Poradnik.

-Najpierw należy założyć konto na wykopie

-następnie wchodzimy w zakładkę „mikroblog”

-piszemy treść na mikroblogu pod tagiem #mikroblog o tresci: „proszę o subskrybcję konta premium”

-w przeciwieństwie do roznych innych portali, nie kazdy moze dostac konto plus, nie wystarczy opłacić, opłata jest symboliczna, na rozwój portalu

-pod wiadomością musi podpisać się conajmniej trzech uzytkowników mających bordowy nick (ten kolor oznacza najbardziej aktywnych i najbardziej wartosciowych uzytkowników portalu) o treści „zgadzam się”
Trzech uzytkownikow bordo daje niejako rękojmię tego, że ów uzytkownik moze przeglądać te najciekawsze treści.

-o tym, co jest treścią mikroblog plus, czy zwyczajną, decyduje moderator, to on podejmuje decyzję czy tresc nadaje się do publikacji, czy też będzie HOT NEWSEM, ktory dostaje status premium, czy tez zwykły.

Mam nadzieję że pomogłem. #iwonawieczorek #mikroblogplus
Czyste_Buty - JAK ZAŁOŻYĆ MIKROBLOG PLUS. 
Poradnik. 

-Najpierw należy założyć konto...

źródło: comment_1672374728yVYsd63hNC3YFbdvSsAgCA.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Tak, ale zanim pojawi się opcja zakupu, to najpierw musisz napisać zgłoszenie na mikroblogu, no chyba ze masz jakies układy i ci przyznali „po znajomosci” opcję wykupu. Mnie się udało dopiero za trzecim razem, bo trochę duzo przeklinam, a to tez ma wpływ…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Czyste_Buty: Kolega Smolewskiego. Często wychodzili z zatoki z różnymi dziewczynami. Ale proca był ich kumplem, więc przepuszczał na bramkach bez zbędnych pytań. Niby nie ma żadnych powiązań z Iwona, ale możliwe, że było więcej ofiar. Po prostu tamtymi nikt się nie interesował.
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: z takich jak ty też mam bekę, bo się chwalicie poręczeniem jakby nie wiadomo co to wielkiego było.
Prawda jest taka, że dla starszych użytkowników było jasne że poręcza się każdemu nowemu, no ale potem ci przyszli i sami przestali poręczać kolejnym. Kiedys to serio była lepsza społeczność.
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: Jezu, jak dobrze, że napisałeś ten poradnik. Ktoś w ogóle powinien się wziąć za ujednolicenie procedury, bo po portalu latają sprzeczne informacje. Walczyłem z miesiąc o zdobycie konta premium, ale po skorzystaniu z twoich wskazówek dostałem je w ciągu kilku minut. Dzięki, Miras!
  • Odpowiedz
nie wystarczy opłacić, opłata jest symboliczna, na rozwój portalu


@Czyste_Buty: to białek i elfik przytulają srogie dotacje i jeszcze trzeba im płacić na rozwój portal, który się raczej zwija? (°°
  • Odpowiedz