Wpis z mikrobloga

Są w Polsce stacje, które nie sprzedają paliw produkowanych przez orlen?
Nie chcę karmić tych %$$#^. Chętnie zatankuje u kogoś niepowiązanego z %$# orlenem, do czego również namawiam innych.
  • 36
  • Odpowiedz
@antycypacja: chodzi o własne sumienie.
BTW. to PO PiSowskie państwo nas ru^$# niemiłosiernie a my jako społeczeństwo nic z tym nie robimy.

Wypadałoby zbuntować się i wyjść w końcu na ulicę.

Te urwy nas skłóciły do granic możliwości. Mam kilka taczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alexiej: to prawda dziel i rządź. A Polaczki jeszcze się cieszą że dojebia drugiemu Polaczkowi i tak to się kręci. Zamiast się zjednoczyć i #!$%@?ć pisiorow i peowcow cały układ okrągłostołowy z sejmu to się kisimy w tym polskim piekiełku a rządzący nas ruchają w dupę. Ile kasy zarobił na swojej wiedzy Morawiecki? Wolicie nie wiedzieć.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: najgorsze jest to, że wraz z skalą na jaką nas dymają, robimy się coraz bardziej bierni.
Ile można? Jak my nie wyjdziemy to kto? Jeszcze niedawno ludzie potrafili się zjednoczyć i zrobić rozpie&%^.
Musimy się zjednoczyć: górnicy, lekarze, rolnicy, kierowcy etc., bo inaczej jesteśmy zgubieni.
  • Odpowiedz
@alexiej: Na południu śląska jest kilka stacji Uniwar - z tego co wiem, to paliwo biorą ze Slovnaft, który należy do MOL. Niby nie Orlen, ale z drugiej strony to egeszege orban rucha kolege...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alexiej: było wczoraj znalezisko odnośnie większego podatku na paliwo, gdzie napisałem że pisiorom to i ropa po 10 nie będzie przeszkadzać, bo oni lubią być ruchani. Wczoraj słuchałem podcastu politycznego i tam padło takie zdanie "żadna dotychczasowa afera nie pogrążyła PiS, nawet inflacja i drożyzna. Prawda jest taka, że co trochę mamy nową rzeczywistość, a my Polacy do tego niestety szybko się przyzwyczajamy" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alexiej: W Polsce oprócz Orlenu masz w sumie jeden terminal gotowych paliw - w Szczecinie. Oktan Energy się nazywa. Ale oni w stosunku do Orlenu są malutcy i ściagają gotowce z całego świata, w tym z Rosji (nie pytajcie jak).
W zachodniopomorskim maja sporo swoich stacji.
Unimot przejmuje terminale od lotosu, ale tam tez obajtkowa ropa i benzyna będzie.
  • Odpowiedz
@alexiej Pieprzona ruska onuca, mam nadzieję że dostaniesz bana!
W Chełmie codziennie z dumą patrzę na dziesiątki ukraińskich cystern wywożących polskie paliwo po promocyjnych cenach
Z dumą patrzę jak ukry dalej masowo ściągają pojazdy, teraz to już nawet nówki sztuki.
Wymienili nawet sporo floty pojazdów ciężarowych, aż serce się raduje jak widzę ten nieograniczony napływ gotówki do tego najdzikszego kraju w tej części świata
A temu szkoda płacić na swoich braci!

Slava
  • Odpowiedz