Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burza92: też byłem dzisiaj na rusińskim, ale zaopatrzyłem się w dwie buly hot stripes z żabki xdd jedynie na miejscu wziąłem cole i redbula bo pod koniec na spanie mnie brało, ale normalne ceny 10 i 12. Za to za karnet na cały dzień 165 to dramat za dopiero co otwarta kolej Porsche i to jeszcze do połowy ośnieżona trasa, ech..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek_bez_portek:

Jakbym mógł to też bym ruchał kaczystowski reżim na kasę. I tak już dość dostają w składkach, daninach, marżach, dodatkach i innych domiarach, żeby jeszcze im uczciwie podatki płacić.


Ruchasz w ten sposób innych obywateli, Kaczyński to ma w #!$%@? akurat bo mu na władzy zależy i na tym żeby jego ziomkowie sobie wyciągali kasę z państwowych spółek
@pawel_je ale mi nie chodziło o ceny dań a o proceder ;) w każdym razie, jak kupiłeś karnet do 18.12 to miałeś delikatnie taniej. Nie wiem czy ta cena to dużo, czy mało bo drugi sezon jeżdżę ;)
@Burza92: raz mialem tak ze koles przyniusl zamowienie ja mu stowke daje i od wydal reszty i nic, 0 paragonu, zadnego pokwitowania i sobie odszedl. To no sciagam go ponownie zeby wydal paragon to sie pyta "za co", to mu tlumacze ze za zamowienie "za jakie zamowienie" To mu lokazuje, przyszedl z paragonem i terminalem zebym zaplacil jeszcze raz xD

Bylo zdziwienie jak zabralem paragon i wyszedlem bez placenia ponownie.