Wpis z mikrobloga

@Burza92 ale to jest jakieś domowe gówno żarcie. Pento kiełbachy i grochówkę babci można zjeść w domu. Na wychodne to już lepiej odwiedzić kebaba, mcdonald albo chińczyka ¯_(ツ)_/¯
@jahcekomunalne: Tak, serio myślę, że przeklepywali, a później jeszcze osobno na liczydle sprawdzali czy kasa nie oszukała... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę że mają tam POSa na tabletach więc zamówienie trzeba było wprowadzić od nowa, poprzednie musieli zamknąć bez fiskalizacji skoro żydzą na vacie za paragon.
@czuczer


mam ten komfort że mogę i wzrost zarobków mam większy niż różnica cen. Więc jak gdzieś jadę to nie boldupie a ty jak chcesz to kup sobie 3kg w Dino i jedz w pokoju

Ładne ad personam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja też mam taki komfort, że mnie stać na takie rzeczy i nie muszę "kupować 3 kg kiełby w Dino", jednak mogę przyznać, że niektórych już
@Outline typie mylisz totalnie dwie rzeczy - czym innym jest mieć/móc kupić mercedesa ale jeździć corolla w hybrydzie bo nie masz potrzeby merca dla merca a czym innym jest jechać w góry zima, iść na stok i przeżywać że kiełbasa kosztuje 19zl. Jak nie widzisz różnicy to faktycznie nie pogadamy
@Burza92: Ale przeciez to jest logiczne.
Za zaplate karta po pierwsze on placi prowizję i woli tobie dac rabat zamiast zaplacic serwisowi od kart.
Po drugie gotówkę ma od kopa a na srodki z kart musi czekać.

I ma prawo zrobic taką „promocje”. Tak samo jak moze se wymyslec ze goscie w czapkach w paski maja 5%rabatu.
mam ten komfort że mogę i wzrost zarobków mam większy niż różnica cen


@czuczer: #!$%@? stary, ja też tak mam, ale wolę mieć więcej na swoje hobby, podróże czy chlanie, niż więcej wydawać na szynkę i chleb. Co z ciebie za robak? xD