Wpis z mikrobloga

@MagicznyKarolek: Nie widzę sensu kupować iPhona skoro nie jest on mi do niczego potrzebny, mam swój telefon za 600 zł oraz służbowy i leżą tylko. Laptop ma więcej sensu.
Lego bym sobie kupił bo i tak sobie kupuje.
  • Odpowiedz
@Budo: Dobry android nie rozwalaj mnie :D wyciągnąłem s22 z pudełka odpaliłem i potrafił sie zawiesić na sklepie Google play
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: Miałem IP 7 i od premiery mam zwykłą 12 i polecam. Mam służbowego z androidem i nigdy więcej sam nie kupię telefonu z Androidem, syf jak dla mnie. Minus taki że telefon straci na wartości a klocki nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) kup np 12 ale nie niżej bo 12 a 13 prawie niczym się nie różni a potem klocki
  • Odpowiedz
  • 1
@grzybuxd no właśnie mama falgoeca xaiomi i według mnie jest już po roku do #!$%@?. Wcześniej mailem iPhona przez 3 lata - i było bardzo dobrze, ale miałem problemy finansowe i nie mogłem sobie pozwolić na następny tak drogi zakup. Aktualnie wszystko się ustabilizowało, ale nie stać mnie na to i to na raz xD
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: no zestaw lego złożysz raz, bedzie super zabawa, a pozniej bedzie stal i sie kurzył. Jak aktualny telefon jest juz na wymarciu to wez iphone. Tez kupilem 13 na swieta różowemu, pobawilem sie, spoko telefon, chociaz mnie ios drażni osobiscie. Ty jak juz masz doswiadczenie to chyba nie ma sie co zastanawiać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: uwielbiam jak dla 99% ludzi istnieje tylko iPhone, Samsung i Xiaomi xD jeszcze niektórzy znają Huaweii bo Lewandowski reklamował xD Tymczasem w rzeczywistości to 4 najgorsze marki xD Xiaomi dobre było kiedyś jak miało dumpingowe ceny, tak przed 2016 r. mniej więcej.
  • Odpowiedz