Wpis z mikrobloga

1 020 438 + 25 = 1 020 463

Sylwestrowy objazd po najbliższych okolicach, więc można podsumować rok 2022.

Łącznie na stravie zarejestrowałem 2741km co jest najlepszym wynikiem w życiu, poprzedni rekord w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Najdłuższa jednorazowa wycieczka w tym roku to 103 km z czerwca, niestety nie udało się przebić najdłuższej wycieczki i było to jedyne #100km w tym roku.

Odwiedzone nowe gminy Mazowsza: Raciąż, Strzegowo, Regimin, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Czerwin, Troszyn, Somianka, Zatory, Miedzna, Kotuń, Mokobody, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra kalwaria, Chynów, Radom, Jastrzębia, Głowaczów.

Jeśli miałbym któreś tych miejsc wyróżnić to byłyby to:
a) Radom - nie należy ulegać stereotypom, w mieście jest sporo do zobaczenia, zabytki, pomniki (w tym serka Rolmlecz :D), czy ładne klasycystyczne budowle.
b) Góra Kalwaria - miasteczko całkiem urokliwe, a dodatkowo w okolicy jest średniowieczny zamek w Czersku
c) Strzegowo - trzeba docenić tę wieś za pomnik mamuta i bardzo ładnie zagospodarowane nabrzeże nad rzeczką

Pierwszy raz udało mi się wybrać też na dłuższą wycieczkę poza województwo, odwiedziłem Lubelszczyznę objeżdżając Nałęczów, Kazimierz nad Wisłą, Puławy i Dęblin. Na zdjęciu rynek w Kazimierzu.

W temacie #kwadraty udało się:
zebrać 375 nowych kwadratów (wzrost z 1102 na 1477)
powiększyć cluster o 71 pól (z 312 na 383)
powiększyć duży kwadrat o 4 (z 14x14 na 18x18)
#rowerowyrownik
Pobierz
źródło: comment_167249475042mmFJ9erlvd7x2pL3Fcyk.jpg
  • 3