Wpis z mikrobloga

Kolejny samotny sylwester, ale nie jest mi z tym jakoś szczególnie źle.
Co się działo w 2022? Mój stan psychiczny się nie poprawił, chodź przestałam już chodzić do psychiatry. Skończyłam szkołę, więc moja fobia szkolna i stany lękowe, czują się chociaż dzięki temu trochę lepiej. Zrzuciłam 15kg. Ostatnio zaczęłam znowu czytać książki i trochę wróciłam do pisania własnej poezji. Chciałam zawsze napisać książkę, taka dla siebie, więc może w 2023 znajdę na to siłę? Stało się dużo złych rzeczy, ale nawet nie mam już sił o tym gadać. Nie liczę na to, że 2023 będzie lepszy, bo podobno jaki sylwester taki cały rok. Zrobiłam sobie rok przerwy i znowu będzie trzeba wrócić do nauki eh mam nadzieję, że może chociaż spotkam jakiś ludzi do przeżycia. Oby wasz 2023 był udany
#przegryw #sylwesterzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@teqwini: napisałam książkę 6 lat temu i nikt się nie interesuje (z wydawnictw), kończę pisać drugą, ale już nie mam w nią wiary, pomimo tego że mam niby dość przyzwoity odbiór na wattpadzie.
Żałuję że w ogóle zaczęłam, bo zwłaszcza z pierwszą wiązałam duże nadzieje (,)
Ale mam nadzieję, że dla równowagi w przyrodzie Tobie się od razu dobrze powiedzie! Polecam Ci, żebyś jej nie poprawiała więcej
  • Odpowiedz