Wpis z mikrobloga

Mirki, czy #steam może się #!$%@?ć do częstych zwrotów?

Chcę sobie sprawdzić kilka gierek, a że żadna z nich nie oferuje wersji demo, a piracić nie chcę to taki refund to fajna sprawa. Zrobiłem już 3 i poszło bez problemu, ale nie zablokują mi tej możliwości jak zrobię kolejne...14? XD
#grypc #gry
  • 6
@ytong1918: A kto ma Ci to zagwarantować? Random z wykopu? Przecież po stronie steam też siedzą ludzie, którzy przyglądają się zwrotom. Jeden może takie coś zignorować, a inny wpuścić w jakąś procedurę, np. odmowy zwrotów... Nie przeginaj to nie będziesz mieć problemów. Jak nie jesteś pewny gry, to obczaj sobie gameplaye na YT.
to obczaj sobie gameplaye na YT.


@Distrust: To nic nie daje. Na gameplayu gra może wyglądać zajebiście, ale jak już sam z nią grasz to odczucia mogą być całkiem inne.

Dla mnie np to gry From Software. Taki Elder Ring np, wygląda mega ciekawie, a wystarczyło mi kilka minut z sterowaniem i dziwnym feelingiem postaci, że poszedł refund :p
@ytong1918: Takie informacje da się w necie znaleźć. Jak mam choćby najmniejsze podejrzenie, że coś mnie będzie wkurzać w takiej grze to jej po prostu nie kupuję. Robią teraz coraz gorsze gry, przez co chętniej wracam do staroci lub do nowych gier, które są wzorowane na tych starych.