Wpis z mikrobloga

Dostałem 2 raz #awizo nie na swoje nazwisko ale do tej samej osoby, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że poprzednie dostałem z rok temu a w tym czasie przeprowadziłem się już na drugi koniec miasta XD jak to jest w ogóle możliwe, jest tu jakiś Mirek #listonosz ? #pocztapolska
  • 6
@ToJanusz:
Wszystko się układa w jedną całość ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Niektórzy "królowie życia" przeprowadzają się co kilka miesięcy na inne mieszkanie. Całkiem duże prawdopodobieństwo, że jak siedzisz na wynajmowanych mieszkaniach to ten ziomek co do niego listy przychodzą - też tam kiedyś był. Teraz jak ktoś taki jest zadłużony po uszy itp. to będą przychodzić na te adresy listy.

Obsługuje małe miasto jako listonosz i czasami
@haosek awizo przychodzi do kobiety, generalnie oprócz mnie i właścicielki nikt nie mieszkał tutaj od 20 lat i jestem tego pewny bo znamy się już długo xD Możliwe że np ta kobieta dostaje pisma z urzędu i jakimś trafem mamy może podobne numerki albo coś xD? Jestem zameldowany u moich Rodzicow
@ToJanusz: Nie wiem na jakiej zasadzie urzędy wysyłają listy, ale widziałem już różne dziwne rzeczy. List do pan A wysłali pod adres pana B, a list pana B pod adres pana A. Albo w jednej sprawie dotyczącej większej grupy osób, jedna Pani od mnie z rejonu dostaje listy - zawsze przychodzi również drugi adresowany na jej adres, do osoby której nie zna (a też jest stroną w tej sprawie XD).