Wpis z mikrobloga

Od kilku dni głodujesz bo ojciec przepił wypłatę? Nie możesz iść pracować przez niepełnosprawność fizyczną by zarobić na żarcie a twoja mama jest zbyt zajęta ogarnianiem domu? Staaary, jak ja cie dobrze rozumiem, kiedyś mój prywatny kucharz się spóźnił o godzinę i śniadanie zjadłem dopiero po dziewiątej. Ale wiesz co? Życie nie kręci się wokół jedzenia. Jedzenie ma być tylko dodatkiem do twojego życia, zamiast szukać pożywienia w śmietnikach skup się na swoich pasjach, zainteresowaniach, a jedzenie samo przyjdzie. Skorzystaj z terapii żeby przepracować traumę z powodu głodowania, gadając tylko o jedzeniu i użalając się na wykopie będziesz odstraszać ludzi, sprzedawcy w supermarkecie czy rolnicy wyczuwają desperację. Dobra bro, ja lecę do mojej wszamać kraba królewskiego, sama przygotowała :) narazie

#blackpill #redpill #bluepill #gownowpis #heheszki #rozwojosobistyznormikami #gotujzwykopem
Pobierz itsoverforme32445 - Od kilku dni głodujesz bo ojciec przepił wypłatę? Nie możesz iść ...
źródło: comment_1672684148lXW02r6LKt44MTr3DdNjoj.jpg
  • 3
@Pozytywny_gosc: brednie straszne, menele bez seksu żyją, a bez jedzenia i picia nie, to nie ten sam poziom, menele nie gwałcą, tylko chleją, potrzeba jedzenia i picia jest badziej podstawowa i jest niżej, seks to fanaberia wyższego szczebla