Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Na samym początku trzeba kilku lub kilkunastu sesji, a potem sesje przypominające co kilka lat...


@Ca_millo: te kilkanaście sesji to chyba na nogi jak masz geny orangutana xD Miejsca intymne schodzą bardzo szybko. Wiadomo jak no-namowa klinika ma laser z chin to #!$%@? nigdy się nie pozbędziesz tych włosów xD ale dzisiaj dobrej jakości lasery w dobrych klikniach wymagają MAKSYMALNIE 8 sesji jak masz jakieś mega #!$%@? geny małpy.

W bikini
  • Odpowiedz
@zeus_pl: nie uważam przecież że są estetyczne, sama czuję się z nimi niekomfortowo więc co dopiero przed partnerem ale zdarzają się i jest to coś normalnego, tak jak czasem sucha skóra na łokciach czy odciski na stopach
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Google mówi coś innego, może masz rację. Nie chcę na siłę kłócić się. Może jakaś dziewczyna wypowie się na temat laserów.
@IlawaNidzica: Czego tu się wstydzić. My faceci też mamy takie rzeczy typu krostki, zaczerwienienia po goleniu tych miejsc. Maciusie z kontem premium na redtub nie zrozumieją....
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica: No to brawo dla ciebie, zdrowe podejscie do tematu. Obecnie mamy taki klimat, że złego słowa nie można powiedzieć o kobiecym wyglądzie bo zaraz jest się wyzywanym od prawiczków co to kobietę tylko na ekranie widzieli.

@janeeyrie zapomnialem zatagowac w odpowiedzi wyżej.
  • Odpowiedz
@Ca_millo: też miałem podrażnienia po goleniu jajek, dopóki nie zrobiłem dwóch patentów. Pierwszy to golenie pod bieżącą wodą po ówczesnym umyciu miejsc intymnych mydlem a drugi to przemycie tego miejsca płynem po goleniu ze spirytusem. Ilość kropek zmalała do niemalże zera.

Te podrażnienia wynikają z niczego innego jak syfu
  • Odpowiedz
O ile z laserem masz rację, że to nie aż takie drogie, to tutaj to dowaliłeś z tym, że 2, 3 sesje wystarczą XDDDDD


@NoMoreTearsJustSmile: Bo wystarczą. Obecnej różowej w jednej z najlepszych klinik w Warszawie na część partii starczyła 1 sesja (ręce, twarz), najwięcej miała na nogi - 4.

Jak mówiłem weryfikujcie na jakim sprzęcie pracuje klinika bo potem płacicie 8 czy 12 razy za coś gdzie, gdzieś indziej byście
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina

Obecnej różowej w jednej z najlepszych klinik w Warszawie na część partii starczyła 1 sesja (ręce, twarz), najwięcej miała na nogi - 4.


No to podeślij co to za klinika albo jaki to sprzęt. Ja z doświadczenia swojego i innych wiem, że minimum to 6 zabiegów.

Szczególnie, że z miejscami blisko gruczołów hormonalnych, jest właśnie gorzej a nie lepiej. Do tego też zależy czy włosy są ciemne, średnie czy jasne. Imho
  • Odpowiedz