Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szpongiel: kiedyś byli hipsterzy, emo, pokemony, jaszcze dawniej panczury, dresiarze, oiowcy i wiksiarze. Teraz młodzież bawi się w tęcze i jakieś zaimki. Tak to wygląda dla boomerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Saprofit: nigdy wcześniej w historii dorośli ani instytucje czy korporacje nie wpychały młodzieży w manifestację młodzieżowego buntu, ani nawet nie wspierały młodzieżowych subkultur. Wręcz przeciwnie. Kazali nie #!$%@?ć i się ogarnąć (np. nauczyciele w szkole)
@szpongiel

nigdy wcześniej w historii dorośli ani instytucje czy korporacje nie wpychały młodzieży w manifestację młodzieżowego buntu, ani nawet nie wspierały młodzieżowych subkultur.


Czym jest konkretnie "wpychanie"?
Z całym szacunkiem ale lepiej jest kiedy dzieci się uczą, że ludzie niezależnie od koloru skóry, narodowości oraz orientacji seksualnej są sobie równi i jak najbardziej normalni.
Nie chciałabym, żeby potencjalnie moje przyszłe dziecko wychowywało się w domu gdzie panuje fundamentalizm religijny i uczona jest
@Filippa: no już wrzucałem to, nie zauważyłaś, że mimo wszystko napisałaś to co napisałaś?

Gender studies, to nie jest nauka. To nawet nie jest pseudonauka.
Przecież oni otwarcie negują naukę i metodę naukową.
Natomiast kwestie wiary to są indywidualne sprawy i nie należy ich nikomu narzucać ani indoktrynować tym w szkołach. Piszę to zarówno o religii w tradycyjnym znaczeniu tego słowa jak i dżenderyzmie, który jest teologią, czyli systemem przekonań, aka:
Pobierz szpongiel - @Filippa: no już wrzucałem to, nie zauważyłaś, że mimo wszystko napisałaś...
źródło: comment_1672827009WyUwNdRSsrREA0VXsMQhcz.jpg
@szpongiel:

@Saprofit: nigdy wcześniej w historii dorośli ani instytucje czy korporacje nie wpychały młodzieży w manifestację młodzieżowego buntu, ani nawet nie wspierały młodzieżowych subkultur. Wręcz przeciwnie. Kazali nie #!$%@?ć i się ogarnąć (np. nauczyciele w szkole) albo w najlepszym razie patrzyli na to z przymrużeniem oka na zasadzie "głupi, jeszcze z tego wyrośnie".


Pozwolę sobie jeszcze dodać od siebie, że z pierwszej ręki wiem, że m. in. język neutralny płciowo