Wpis z mikrobloga

dla mnie to może nie być żadnej informacji z tej wojny bo w doopie to mam i nie przejmuje się rzeczami na które nie mam wpływu


@Veillo: AHA, patrzcie dzieci - to jest debi.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko głupi nie zna historii swojego kraju i nie wyciąga wniosków z błędów swoich przodków.
Polacy już kilka razy uwierzyli Rosji - przy pierwszy rozbiorze, przy drugim, przy trzecim,
@BayzedMan: No u mnie w okolicy jak spytasz się o uchodzcę to ci powiedzą ze już mają ich dość i zabierają mieszkania na wynajem a polakom brakuje i muszą wynajmować o wiele drożej bo nie ma nic sensownego, wszystko pozajmowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) kult proukraiński i prorosyjski jest tylko na tym smiesznym portalu, gdzie uzytkownicy mieszkają pod spódnicą matki i pisza swoje wysrywy jedząc obiadek który
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eeehhh: Andromeda tłumaczy girkina i innych krytyków specjalnu opieracju. Gdy tłumaczy solowiowa, który każe ginąć za Putina już to nie wygląda tak dobrze. Ten krytykuje, ale jednocześnie wspiera władze i kacapski MON. Marcin Strzyżewski i jego przegląd rosyjskiej prasy daje wgląd na skalę sukcesu specjalnej operacji w Rosji a teraz totalnej obrony Rosji zaatakowanej przez NATO.