Wpis z mikrobloga

Widzę, że niektórzy Sylwusia po rękach chcą całować, bo chłop łaskawie zbiórkę rozliczył po dwóch latach i jako argument dają ty zrób lepsza xD.

Wy tego naprawdę nie widziecie czy nie chcecie zobaczyć, że ta zbiórka to dla Sylwusia miała być karta przetargowa dla takiej pozycji w fame jaką miał? Przecież to jest dobry cwaniak, mogę się nawet założyć, że jak wymyślił z ta karma to się tak charakterystycznie śmiał przed monitorem jakim to on jest mastermindem i rzeczywiście mu się to udało.

Kolejna sprawa jak ludzie kupowali to ppv z jego reflinkow to nikt nie mówił, o tym że zbiórka będzie rozliczona za prawie dwa lata, Wardęga zachował się nie w porządku do osób, które kupowały i myślały, że Sylwek od razu kupi karmę i tyle, a nie będzie kombinował, jak tu na tym zarobić i zrobić zasięgi (vide psiakobus), z którym jak się okazało nagrał kilka odcinków, w tym w dwóch wybielał Nitrozyniaka i tego Leksia xD. Nie przemawia do mnie też to, że Wataha przecież zdecydowała, że rozliczenie ma być pod koniec roku. Przecież to nie tylko Wataha kupowała te ppv z jego reflinka, to po pierwsze, a po drugie Wataha to jest twardy elektorat Wardegi, tam Sylwek mógłby ich nakierować na każdą głupotę, a oni by to znaczną większością poparli.

Co do kolejnego argumentu zrób zbiórkę lepiej sam. Powiem tak, nie zamierzam, od Sylwka też nikt tego nie wymagał. Chłop zrobił zbiórkę w sposób wiele pozastawiający do zyczenia, więc można takie coś krytykować.

Kolejny argument, Sylwek jest pierwszą osobą, żeby wszystkich oceniać, wyrocznia YouTube'a Bożego, więc pierwszy powinien świecić przykładem, a ta jego zbiórka i potem jej rozliczenie pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że jego zachowania w sprawie jej rozliczenia i wpłacanie na pieski na ostatnia chwilę, prawie dwa lata po tym jak to obiecał, również wiele osób zniechęci do wspierania tego typu zbiorek. Ponadto druid jako boży moralista milion razy polazlby do lasu gdyby ktoś inny zrobiłby taka maniane że zbiórka na pieski i coś o tym nagrał, ale ze robił to on, to nie mógł co najwyżej heuehheuhahah przed monitorkiem.

I ostatnia sprawa wykop peel. Musicie być świadomi, że gdyby nie było tej presji i różnych okolicznosci typu ban Mlekolaka, to nawet nie wiem czy Sylwo by te zbiórkę rozliczył. Zasada dwóch tygodni i Wataha zapomniała. Karma była kupowana w większości w popłochu na ostatnią chwilę. Jak mu się już dupa paliła i miał termin, ma się to nijak jak do obietnic robienia psiakobusa. Dlatego krytyka w jego stronę nadal jest słuszna. Dobrze, że wreszcie to po ludzku rozliczył, ale sposób wykonania tej zbiórki pozostawia wiele, ale to naprawdę wiele do życzenia. Patrząc po tym jak kupował tę karmę, to nie stało nic na przeszkodzie, żeby kupił karmę, czy nawet zrobił darowizny pieniężne na schroniska, po tym jak dostał kasę na ppv. W takim przypadku nikt z wykopu by nawet nie pisnąl o tym że kolega druid leci w penis. #wardega

#famemma
niezdiagnozowany - Widzę, że niektórzy Sylwusia po rękach chcą całować, bo chłop łask...

źródło: comment_1672812366cIiytrgB17ABueJvkmItvM.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Ja chciałbym tylko i wyłącznie przypomnieć w jaki sposób Sylwek zachowywał się w przypadku kiedy to Queen of the black chociażby miała się rozliczyć za zbiórkę na psa a jak zachowuje się kiedy ma się rozliczyć za własną. Poza tym prowadzenie narracji, że każda osoba która go wyzywa jest z wykopu oraz mówienie, że przez wykop podprogowe nie pomaga już innym xD
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: W twoim poście pada z dziesięć razy słowo zbiórka mimo że on żadnej zbiórki nie zrobił. Zdeklarował się przekazać premie z ppv na karme i to zrobił, nie padł żaden termin kiedy ma to zrobić więc skąd zarzut że rozciągnął to na 2 lata? Pretensje z dupy
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: wiadomo, jak ludzie kupowali ppv to myśleli, że Sylwek rozliczy i kupi sporą część po prawie dwóch latach xD. To było logiczne. Nie uważasz, że bardziej uczciwie by bylo jakby Sylwo zapowiedział. Rozliczenie karmy po prawie dwóch latach od gali, a sporą część karmy kupię za prawie dwa lata? Ciekawy jestem ile wtedy osób by się zdecydowało na zakup ppv z jego refa.

@Savvv: rozumiem że nie można mieć
  • Odpowiedz
ludzie będą się bali wpłacać na takie zbiórki i wspierać akcje charytatywne influencerów ponieważ gołym okiem widać że influencerzy szukają każdej opcji byleby nie wydać zarobionego pitosu na to na co się zadeklarowali, gdyby nie ci dociekliwi którzy zainterweniowali to nie wiadomo czy pieski w ogóle dostałyby karmę.
Pozdrawiam, VATaha nie gryzie VATaha popełnia przestępstwa gospodarcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz