Wpis z mikrobloga

Na pacjent.gov.pl jest podsumowanie wpłaconych składek i kosztu świadczeń otrzymanych xd


@Dpdp: Mogliby wysyłać na maila czy na telefon SMSem, ale ciii bo jeszcze usłyszą i zrobią projekt, aktualizację softu za miliony którą student na stażu zrobi w Comarchu za minimalną.
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: w ogóle ten cały lekarz rodzinny to jest totalna bzdura, po co mi jakiś lekarz rodzinny? Kiedyś za kazdym razem jak szedłem do internisty to musiałem wypełniać jakiś papier żeby przepisać się do nowej placówki i wybrać jakiegoś lekarza rodzinnego. Co mnie to w ogóle obchodzi, ja chcę tylko receptę i L4 za swoje składki i nara. Dalej tak to działa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BrainMalfunction: jest po to żebyś z uraną nogą zapisać cię do odpowiedniego lekarza a nie np do urologa bo tobie się tak wydawalo. Ale masz rację jak jakieś pierdoły typu gorączka czy mokry kaszel to powinno być załatwiane w 5 minut przez telefon
  • Odpowiedz
jest po to żebyś z uraną nogą zapisać cię do odpowiedniego lekarza a nie np do urologa bo tobie się tak wydawalo.


@zalogowany_jako: ale lekarz rodzinny to zawsze był internista to co ma do tego urwana noga albo urolog? Nie obchodzi mnie który lekarz wystawi mi receptę czy skierowanie.
  • Odpowiedz
ale lekarz rodzinny to zawsze był internista to co ma do tego urwana noga albo urolog? Nie obchodzi mnie który lekarz wystawi mi receptę czy skierowanie.


@BrainMalfunction: Przestań się widzieć jako pępek świata. Internista to pierwsza linia frontu, on Cię kieruje do odpowiedniego specjalisty (jeśli potrzeba) lub wypisuje zwolnienie i tabletkę na gardło.

Gdyby nie było internisty to nawet sobie nie chcę wyobrażać, jakie byłyby kolejki np. do kardiologa.
  • Odpowiedz